Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Multi city repülőjegyre...

Multi city repülőjegyre vonatkozó szabályok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A Lufthansa oldalán szeretnék egy jegyet venni idén Karácsonyra és Szilveszterre (Budapest-Hawaii-Las Vegas-Budapest). Arra lennék kíváncsi, hogy multi city jegyek vásárlása esetén ugyanazok a szabályok vonatkoznak a légitársaságokra, mint a "normál" jegyek esetén? ( Járat késés, járat törlés stb... esetén átfoglalnak -e egy másik járatra). Bár a Lufthansánál akarom a jegyet megvenni, de több légitársaság érintett (United Airlines...). A válaszokat előre is köszönöm.
2019. szept. 21. 01:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel egybe veszed a jegyet, ezért ők vállalják a felelősséget, mint a "rendes" repjegynél. Tavaly Costa Ricába utaztam úgy KLM-mel, hogy az utolsó szakaszt (Panamaváros-San José) a Copa Airlines-szal tettem meg, de ugyanúgy a KLM-nél vettem rá jegyet, benne volt a teljes út.
2019. szept. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2019. szept. 25. 11:08
 3/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Azt elfelejtettem, hogy így ők gondoskodnak az átfoglalásodról, ha netán valami csatlakozást lekésnél :)
2019. szept. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, estleg azt még meg tudnád mondani hogy vis mayor helyzet esetén (időjárási okok, sztrájk ...) is biztosítanak átfoglalást vagy továbbutazást?
2019. szept. 25. 19:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy muszáj nekik. De kérdezz rá a Lufthansánál, csak a biztonság kedvéért :)
2019. szept. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod!
2019. szept. 26. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!