Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Tunéziába van közvetlen járat?

Tunéziába van közvetlen járat?

Figyelt kérdés
Olyannal szeretnék menni ahol nem kell átszállni, és gyors. Tudtok ajánlani valamit?

2019. okt. 4. 06:44
 1/7 D. Brasco ***** válasza:
100%
Skyscanner.hu meg a többi kismillio repjegykereso oldalt tudom ajanlani
2019. okt. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tunisair-nek vannak szezonális charter járatai (ezeket tudtommal csak irodán át tudod lefoglalni), legközelebb Máltára megy közvetlen gép.
2019. okt. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. okt. 4. 09:43
 4/7 anonim válasza:
szia a ferihegy 2bről indul
2019. okt. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szia. Köszönöm szépen 😊
2019. okt. 6. 19:37
 6/7 anonim válasza:

Szia! Májustól-októberig lehet átszállás nélkül repülni Tunéziába. Charter járatokkal,amit leginkább nyaralni indulóknak indítanak heti felbontásban. Tulajdonképpen vehetsz csak jegyet ,hotelfoglalás nélkül viszont maximum 2 hetet tartózkodhatsz kint.Mivel mint említettem ezek túristáknak létrehozott csomagok(rep.jegy+hotel+ellátás)így a 2 hetes nyaralási időszakig lehetsz te is kint.

Három hét vagy hosszabb időszak már nem minősül a klasszikus nyaralásnak.

Tehát ha tovább tervezed a kint tartózkodást menetrendszerinti járatra kell jegyet vásárolnod,így te adhatod meg a kint tartózkodásod hosszát. Tunéziában ez 90 napot nem haladhatja meg. Ha mégis hosszabb időt szeretnél ott maradni,akkor a kinti magyar képviseleten kell ezt jelezned, ahová elég nehéz időpontot szerezni mivel ha jól emlékszem egy héten csupán 2 napig van ügyintézés,így javaslom mielőtt megtennéd náluk a látogatást legalább 2 héttel írj emailt nekik,időpontegyeztetés céljából.Nem jó kicsúszni a határidőből.Ott amúgy is tudni fogják,hogy ott vagy mivel ezt utazásid előtt is javasolt konzuli tájékoztatást adni,hogy kiutazol több időre.A 90 nap kitolásához megkérdezik a kinttartózkodásod célját valamint a kinti lakcímedet,kivel tartózkodsz kint és persze a megfizetendő dolgok. Ezutóbbiban sajnos nem tudok segíteni mennyibe kerül a hosszabbítás.

Viszont mostanában nem nagyon fogsz tudni utazni.. Sajnos 😕

Hamarosan rendbe jönnek a dolgok és újra lehet repülni.

Izgalmas,biztonságos utat kívánok!

2020. ápr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Utolsó válaszadó vagyok.

Vissza olvastam a válaszom és írtam,hogyha tovább maradsz 2 hétnél akkor nem tudsz közvetlen járattal menni.

Menetrendszerintivel csak ott viszont minimum egy átszállással számolnod kell.

Sajnos.

2017 óta tervezik a budapest-tunis közvetlent de azóta semmi.

Valószínüleg nincs rá igény,kevés lenne az utas.

Legközelebb Bécsből van közvetlen,ha ez segít.

Egyébként nincs semmi gond az átszállással. A turkishairline nagyon jó.

2020. ápr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!