Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Repülés, repülőjegyek

A kérdés

Iphone fulesem jo lesz repulogepre?

Arra gondolok h Airfrance n tudom majd hasznalni vele az ules elotti monitort vagy adnak majd ott fullgallgatot?

Keress kérdéseket hasonló témákban: iPhone, fülhallgató, Air France, repülőgép, utazás

okt. 9. 18:29  Privát üzenet  

A válaszok
Mindig adnak odavaló fülhallgatót, mert a iphone és egyéb fülhallgatok nem lesznek jók.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont okt. 9. 21:23 Privát üzenet
A lightning csatlakozósat biztos nem (iPhone 7 után mind ilyen), a régi Jackes mehet bele esetleg, de fognak adni.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont okt. 9. 22:22 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Koszonom szepen! Bocsanat a buta valaszert ,meg nem repultem nem fapadossal:)

# 3/8Időpont okt. 9. 23:09 Privát üzenet
A fapados rendszerint újabb, modernebb repülőgép, mint a nem-fapados...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont okt. 10. 00:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem tudtam h fapadoson is van ilyen :) nekem eddig nem volt ,ezert is orultem meg h tizenoras uton lesz mivel elutni az idot

# 5/8Időpont okt. 10. 01:06 Privát üzenet
Az AirFrance nem fapados egyebkent :'D.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont okt. 10. 07:45 Privát üzenet

Senki sem állította, hogy az Air France fapados lenne... Csupán a kérdező számára tisztáztam egy elterjedt félreértést: A fapados légitársaságok gépei (Norwegian, Wizzair, stb) rendszerint újabb, modernebb gépeket használnak, mint a nem-fapados légitársaságok (Air France, British Airline, Lufthansa, stb.).

Ami fülesedet illeti: garantáltan nem fog passzolni sehova, de garantáltan mindig, mindenkinek adnak hozzávaló fülest.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont okt. 10. 09:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

En csak arrol irtam h a fapadosokon nem volt meg nekem ilyen lehetoseg es most a NEM fapadoson milyen jo h lesz .

A modern vagy nem modern kerdes sem jott fel ,az elso ketto szepen megvalaszolfa ,koszonom nekik.

# 8/8Időpont okt. 10. 11:29 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A repulogepre a feladott csomagba lehet szallitani uzemanyagot? Rc modell jarganyt fogok utaztatni
Repulogepre melyik fajta eldobhato borotva viheto fel?
Egyiptomba akarok elmenni. Tudom tenger van a kontinens kozott. De ha felszallnek kompra? Repulogepre hany even feluliek szallhatnak fel egyedul?
Vihetek a repulogepre a kezipoggyaszban ezeket?
Repulogepre, borondben fel lehet vinni borotvat? Vagy az mar "kozveszelyes eszkoz"?
Egy 700 milis jegermeister egy uveg bor es egy picike uveg unicum felviheto repulogepre?

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések a Repülés, repülőjegyek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!