Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Moszkva, Sheremetyevo repülőté...

Moszkva, Sheremetyevo repülőtér tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Átszállnék ott kelet felé. Tapasztalatok, vélemények érdekelnének.

Elvileg a d terminálba érkezem és a d-ből is megy a repülőm tovább majd.



2019. okt. 14. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha D-ből mész D-be akkor nem lesz gond. Nekem rendszerint az F-be kell átsétalni, na az kb 30 perc. Ha venni akarsz bármit, vigyél eurót, pár éve még az USD is jó volt, mostmár necces vele fizetni. Van free wifi, és töltő pontok is. És még egy tapasztalat, a nők magasak, nagyon magasak. Magasabbak mint az átlag magyar férfi.
2019. okt. 15. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehát a telefonomat könnyen tudom tölteni? Én is magas vagyok, de azért nem 190centi :D
2019. okt. 15. 13:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Könnyedén, és a pogyászvizsgálatot se veszik komolyan, Kínában majdnem testüreg motozást csinálnak, Moszkvában meg hogy menjen.
2019. okt. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezek nagyon hasznos válaszok. Köszönöm. Esetleg még valami, hogy mire figyeljek oda?
2019. okt. 15. 15:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi több nem jut eszembe. Élvezd az utazást.
2019. okt. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!