Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülőjegy foglalás törlése?

Repülőjegy foglalás törlése?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy hol tudom lemondani a repülőjegy foglalásom? Néztem a légitársaság honlapján de ott nem találtam.

Nem kérek rosszindulatú válaszokat.

Köszi előre is a normális hangvételben megírt válaszokat!



2019. okt. 17. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hacsak nem valami szuper drága jegyet vettél nem érdemes törölni a jegyet mert általában többe kerül a törlés, mint amennyit visszakapnal a jegy árából.


Több infót akkor tudunk mondani ha megtudjuk, melyik légitársaságról van szó.

2019. okt. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tudni kéne a légitársaságot is.

A foglalás törlése néha többe kerül, mint elbukni a repülőjegyet.

Ha megírod a társaságot, jobban tudunk segíteni.

2019. okt. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Wizzairnél pl. ennyi:


"Törlési díj

WIZZAIR.COM/HU-HU/ ÉS TELEFONOS ÜGYFÉLSZOLGÁLAT Járatonként és utasonként ‎60,00 €""


Tehát irányonként és utasonként kb. 20 ezer ft.

2019. okt. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, még valami: ha törlöd a foglalásodat mondjuk Wizzairnél, akkor nem a bankszámládra, hanem a Wizzair számládra fogod visszakapni a pénzt.
2019. okt. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A Vueling légitársaságnál van a foglalás.
2019. okt. 17. 16:11
 6/7 anonim ***** válasza:

A [link] oldalon beütöttem a felső keresősávba, ahol a "Have any questions?" felirat látható, hogy "cancel". Az első találat épp a te kérdésedre adja meg a választ:


"Can I cancel my tickets?

The terms and conditions of Vueling fares do not include the possibility of refund or cancellation. However, you can change the name of the ticket holder or the date and time at an additional cost so you won't lose your tickets, via the Change Your Flight section."


Vagyis ennél a légitársaságnál a foglalásodat nem tudod törölni, csak plusz díjért átfoglalni másik járatra.

2019. okt. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !!!!
2019. okt. 17. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!