Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hol tudnám visszanézni a...

Hol tudnám visszanézni a Kordáék a Föld körül c. sorozat minden részét?

Figyelt kérdés
Tudna valaki segíteni? Vissza szeretném nézni ezt a sorozatot, de a viasat3 oldalán sincs és a YouTube-on sincs feltöltve, csak az első rész. De nekem az összes kellene. Esetleg valakinek nincs letöltve? És akkor átküldené nekem?

2019. okt. 28. 10:42
 1/2 anonim ***** válasza:
47%
Ugyan gyuribácsi roajongó vagyok, a gétvégén is ott csápoltam mögötte az alicantei járatán, de nem hinném, hogy repülés és utazás témában mérvadó lenne, amit csinált. Ha egy kicsit keresgélsz még, találsz minőségi oktató anyagokat is majd.
2019. okt. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kedves egyes válaszoló, azért ebbe a témakörbe írtam, mivel ez egy utazásos sorozat volt , ide ez a témakör stimmel. Egyébként Te nem vagy Korda György rajongó, mivel ha az lennél tudnád, hogy nem szereti Gyuri ha lebácsizzák. Ennyit erről. Köszönöm a "segítő" válaszodat és a kritikát, legyen szép estéd.
2019. okt. 29. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!