Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Maldív szigetek tényleg kijön...

Maldív szigetek tényleg kijön ennyiből?

Figyelt kérdés
Nem készülök oda, csak beszélgettem egyik ismerősömmel, aki ott volt nyaralni és mondta, hogy kijött 2 személyre fél millióból. Csodálkoztam, mert mindenhol úgy hallani, hogy 1 misi alatt nem áll meg. Ők 1 hetet voltak, azt hiszem Törökországban szálltak át és azt mondta, hogy az árban a szállás is benne volt. Félreérthettem valamit? Nekem ez így nagyon "olcsónak" tűnik, ahhoz képest, hogy Maldív. :D
2019. okt. 28. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Szállas+repjegy simán megoldható ennyiből. Csak nyilván nem éppen a luxus resortokban hanem azokon kívül amik közepesen lepukkant muszlim putrikban.
2019. okt. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kijöhet, ha olyan körülmények közt laksz, mint a helyiek.
2019. okt. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%

@1 Neked tényleg annyiból áll az utazás szekció, hogy minden helyet putrinak hívsz, ami nem gyarmatokról összelopott pénzből lett gazdag?

@Kérdező Ki lehet hozni ennyiből is, de egyrészt ilyen messzire nem megyünk egy hétre, másrészt a Maldív-szigeteknél kevés unalmasabb hely van a Földön. Én összesen egy hetet töltöttem ott egy srí lankai utam után, de nagyjából három nap után untam. A resortok tényleg csak a legostobább nászutazók szelfizős igényeit tudják kielégíteni, azon kívül pedig Ázsia gyakorlatilag bármely országában gazdagabb kultúrával és érdekesebb emberekkel lehet találkozni. Maldív katalógusország. Valamint a resortokon kívül be van tiltva az alkohol, így még egy sört sem tudsz meginni. Ennyi pénzből az ex Indokínában teljesen pöpec módon ki tudsz élvezni egy nyaralást, úgy hogy közben klasszisokkal izgalmasabb helyeken járhatsz. Maldívot max akkor ajánlom, ha szeretnél eljutni a Föld összes országába, mert örökké nem lesz elérhető, elnyeli a tenger és slussz.

2019. okt. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ki lehet hozni. De nem érdemes. Lepusztult helyen fogsz lakni, semmi lehetőség, maximum tömegnyomor. Valóban akkor menj oda, ha ki akarod pipálni, hogy ott is voltál. Vagy akkor, ha baromi sok pénzed van, élvezed hogy kiszolgálnak mindennel, mozdulni utálsz, egész nap az üres óceánt kívánod bámulni.
2019. okt. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én nem tervezek odamenni, sokkal mozgalmasabb helyeket szeretek. :) Köszi a válaszokat!
2019. okt. 29. 16:41
 6/7 Dani.Illes válasza:

Mi tervezünk oda menni és nem igazán fogunk kijönni ennyi pénzből. Ezt az utazási irodát ajánlották többen, mi is velük fogunk menni. Ha megnézed az áraikat, akkor látni fogod, hogy ha kényelmesen szeretnéd eltölteni, akkor mélyebben a zsebedbe kell nyúlnod.


[link]


Mi úgy vagyunk vele, ha már utazunk, akkor az legyen kényelmes. Biztos találhatnánk olcsóbb utat vagy szállást, de fő a biztonság!

2019. nov. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
2019-ben egy ilyen egyszerű célország esetén mondjuk hótt felesleges utazási irodával menni.
2019. nov. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!