Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Egy hosszabb repülőútra...

Egy hosszabb repülőútra lányként hogy érdemes felöltözni télen?

Figyelt kérdés
Egyberuhába tervezek menni vastag harival, ez a legkényelmesebb kombó. Hülye kérdés de már mindenfélét hallottam:Ha öv van az ember derekán azt fel lehet vinni a gépre ugye?

#repülőút #megfelelő öltözködés
2019. okt. 29. 15:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Lényegtelen, hogy mivel utazol télen, ugyanúgy kell felöltözni, melegen és rétegesen

Az övet csak az ellenőrzőponton kell levenni

2019. okt. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
Én ha hosszú repülőútra megyek, akkor a legkényelmesebb nadrágot, pulcsit veszem fel. A gépen mindig adnak takarót, és az elég is.
2019. okt. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hány órás? Ha sok (8-10-12 stb.) akkor igyekszem nem farmerben menni, mert abban kényelmetlen aludni :-) Ilyenkor kényelmesebb melegítőt rakok be, vagy valami leggings, mindegy.
2019. okt. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
12%
Én a London-Los Angeles járaton (13ó) pizsamát vettem fel, volt pislogás de nem érdekelt.
2019. okt. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, nem hiába mondják, hogy régen a repülésnek is meg volt a maga illemszabályai. Pl: Pizsamába nem megyünk ki a lakásból. Az azért olyan "te jó ég! ennek elmentek otthonról" érzés van.. Elég gáz pizsamában menni. Az első osztályon amikor utaztam, ott adnak pizsamát, de ott jóformán csak magadat látod benne, más utas nem.

Kéynelmes ruházatot vegyél fel, de ne pizsama legyen. Ha te az egyberuhát gondolod kényelmesnek akkor viseld azt. Bár nem árt tudni, hogy a gépen a wc fülke elég kicsike, lehet gondot okoz majd ha pisilni mennél

2019. okt. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, nem otthon vettem fel hanem a gépen.
2019. okt. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
10 órás az út és a pisilés ebben pont hogy könnyebb mert csak fel kell húzni a ruhát meg le a harit. A cicanacin gondolkodtam még csak az se olyan kényelmes számomra ha folyton ülök. De akkor ezek szerint jó választás a melegebb, bő ruha.
2019. okt. 29. 20:34
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Időpont ma 20:08

És ki írta, hogy otthon vetted fel? Én azt írtam, hogy ciki, ha valaki pizsamában utazik.. Első osztályon adnak pizsamát, ahogy írtam is, de teljesen elvoltunk úgymond árva a többi iutastól, így senki nem látta pizsamában a másikat. Te meg turistaosztályon ahol bőven vannak utasok pizsamában égetted magad. Nem csoda, hogy megbámultak, mert gondolták, na ezt se tanította meg az anyja az illemre.. Nem illik pizsamában nyilvános helyen lenni.. Én nem lennék erre büszke, mert ez megalázó rád nézve.

2019. okt. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha kényelmes, ha nem okoz gondot a wc-és, akkor nyugodtan felveheted az egyberuhát. Tényleg kényelmes legyen.
2019. okt. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Én a legújabb francia divatot tudnám ajánlani, Válassz magadnak anyagminőségben szép de nem gyűrődő holmikat. A repülőn is kötelező kellék a stílusos kiegészítő.

Élj a nőiességeddel a repülőgépen is, az öltözeted leyen sejtelmes, mert ez felkelti és fenntartja a környezetedben utazó férfiak érdeklődését.

Kerüld a túlzó, túl sokat mutató ruhadarabokat, amelyek olcsó hatást keltenek. Válasszd a sejtelmes, játékos felületű anyagokat, és meglátod, minden tekintet rád szegeződik majd!

2019. okt. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!