Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hol tudok “becsekkolni? ”

Hol tudok “becsekkolni? ”

Figyelt kérdés
A United Airlines weboldalán vettem meg a jegyemet, de mivel ők nem működtetnek járatokat, ezért a United partnerkapcsolata alatt Swiss Internation Airlines-szal repülök. A kérdés az, hogy így hol tudok becsekkolni? El tudom intézni online? Mert megpróbáltam a booking-et hozzáadni a Swiss oldalán, de azt írta, hogy nem található ilyen név a rendszerben.

2019. okt. 31. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:
ha megadtal anno emailcimet ott tuti kapsz ertesitot. az utazas elotti napokban szoktak megnyitni a csekkolas lehetoseget
2019. okt. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akivel repülsz és akié a repülőgép - azoknál csekkolsz be. Esetedben a Swiss Internation Airlines honlapján. A jegyvásárlás után kapott e-mail-ban az is szerepel, hogy utazás előtt hány órával/nappal lehet online becsekkolni.
2019. okt. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól még a foglalást látnia kellene...
2019. nov. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!