Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A Wizzair járatain kapnak...

A Wizzair járatain kapnak enni/inni az utasok?

Figyelt kérdés
Nem találtam erről semmit, csak a büfé árlistáról. Eddig nem utaztunk csak charterrel, amin mindig kaptunk szendvicset és üdítőt.

2019. nov. 8. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Igen, lehet vásárolni, nem túl drága, néha én us veszek ezt-azt.
2019. nov. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ingyen nem adnak.
2019. nov. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az "ingyenes" verzióra gondoltam, hogy van-e :) A fizetős büfé az tudom hogy van.
2019. nov. 8. 20:18
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem, nincs ingyen. Egy szendvics 4 euro, néha veszek “menüt” 7 euróért (porleves és szendvics csokival).
2019. nov. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs az árban ellátás, a büfé kínálati listából vásárolhatsz. Nagy dolgokra, jó kajára ne számíts. Viszont sok reptéren lehet jókat enni.
2019. nov. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Így van, ingyen nincs ellátás, a kajájuk a közepes és a pocsék között szór, árban a reptéri kajáldák árszintje hozza. Sokszor érdemesebb inkább a földön jóllakni az út előtt.
2019. nov. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb járatuk max 3 óra (nagyjából a Kanári-szigetek, az Emirátusok meg Kazahsztán kivételével), arra bőven elég egy darab négyajrós szendó, szóval nagy kiadásra kell számítani.
2019. nov. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van az a pénz. Ingyen nem adnak semmit.
2019. nov. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!