Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Melyik Usa városba érné meg...

Melyik Usa városba érné meg Budapestről közvetlen légi járatot indítani? (bővebben alább)

Figyelt kérdés
Boston, Atlanta, Seattle, Dallas, Denver vagy Washington?
2019. nov. 8. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyikbe sem.
2019. nov. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 D. Brasco ***** válasza:
Nem érné meg
2019. nov. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nem tudom megerne e, de indithatnanak egy BUD - LAX jaratot, amivel sok itteni magyarnak tennenek hatalmas szivesseget, plusz a Szingapur New York recordot is megdonthenek ami a leghosszabb jaratot illeti


(Dreamliner 20 ora alatt meg is tenne siman)

2019. nov. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Talan Atlanta.

Lehet nem lakik ott sok magyar, illetve nem sok atlantai akar Budapestre menni de az egy nagy repuloter, sok csatlakozassal.

Budapest- Newyork is jo lenne mert onnan mar csak 2 oras repulout nekem.

2019. nov. 9. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Ha jól tudom Budapest- New york közvetlen járat most is van.
2019. nov. 9. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Talán Atlanta vagy Boston az átszállások miatt. Denvert vagy Dallast el se tudom képzelni.
2019. nov. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem leginkabb Atlanta mert az az egyik legnagyobb repter a vilagon sok csatlakozassal mindenfele.

Talan meg Boston lehet jo, onnan konnyen elerhetoek a keleti parti nagyvarosok. Bar Washington ugyanilyen ok miatt szinten jo lehet.

Seattle Dallas Denver felejtos szerintem.


Bar leginkabb egyik jarat se erne meg, mivel nem akkora az amerikaba iranyulo turizmus itthonrol, hogy megerne fenntartani ezeket a jaratokat.

2019. nov. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!