Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mensi repülőút alatt?

Mensi repülőút alatt?

Figyelt kérdés

Elsősorban nők véleményére vagyok kíváncsi, hogy hogyan oldották meg a tampon/betétcserét egy hosszú repülőút alatt. Kellemetlennek érezném ha ott ülne két ember mellettem (férfi) és mellettük kéne elővennem és bevinnem a wc-be a tampont/betétet. Ti hogyan szoktátok megoldani? 10órás repülőutam van és próbálok felkészülni minden apró helyzetre. Minden más tanács is érdekel a repülőúttal kapcsolatban.

Előre is köszönöm a választ!



2019. nov. 19. 11:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
14%
Extra tampon + felnőtt pelus.
2019. nov. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Belerakod egy minineszeszerbe, aztan kesz, azt kikapod a taskadbol es mesz a wc-re. Nem ertem, mit kell ezt tulgondolni. Senkit nem fog erdekelni, hogy te egy pici szutyivel mesz a mosdoba.
2019. nov. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nadrágzseb?
2019. nov. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Én is a neszesszerre gondoltam.
2019. nov. 19. 12:10
 5/22 anonim ***** válasza:
44%
Mert a pasik annyira buták, hogy nem tudják mi van benne?
2019. nov. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Így is úgyis kellemetlen, igen...
2019. nov. 19. 12:13
 7/22 anonim ***** válasza:
94%

Miert kellemetlen egy termeszetes dolog?

Amugy en mindig ugy repulok, hogy van nalam egy kistaska a apapiroknak telefonnak, stb es abba beleteszek egy kis 'tasakot', ami nem atlatszo. Nekem direkt can ilyen a tisztasagi dolgoknak. Es azzal megyek ki. A psit meg mit erdekli, hogy most ruzs, smink etc van benne vagy eppen tampon, vagy vibrator... (olyat nem hordok magammal xD)

2019. nov. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
65%
Az értékeit amúgy sem hagyja ott az ember őrizetlenül, amikor elmegy mosdóba (akivel utazol, az esetleg alszik vagy bármi más miatt nem tud figyelni rá). Úgyhogy a pici táskába, amiben a pénztárca, telefon, iratok vannak, abba beletesz az ember pár tampont és egyesével csomagolt törlőkendőt, és probléma megoldva. Esetleg, ha valamilyen ok miatt nem akarsz út közben tp-t cserélni, akkor maxi tampon ÉS éjszakai ultra betét.
2019. nov. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
85%

Kínából rendeltem tampon tartó dobozt, azt szoktam kivinni a mosdóba. Nem tartom gáznak, de ha nagyon az szerinted, akkor tedd be a zsebedbe, mikor felszállsz.

Esetleg nesszeszer is jó ötlet.

Egyébként ha gondolod, a menstruációs kehely kibir 10 órát csere nélkül. Persze nem érdemes elsőre ott kipróbálni, de ha addig van időd gyakorolni, akkor az is megoldás lehet.

2019. nov. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem agyalnék ilyesmin, a tampont ki lehet halászni észrevétlenül a táskádból és betenni a zsebedbe, egyébként se fogja senki se figyelni, ha necesszerrel mászkálsz, senkit nem érdekel. Én amúgy egy ideje átálltam az intimkehelyre, azt ki se kell üríteni egy 10 órás úton.
2019. nov. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!