Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Turkish airlines sal utazott...

Turkish airlines sal utazott valaki mostanában innen?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy az emiratessel ellentétben a repülön tényleg van e fűtés,ill milyen a hőmérséklet?
2019. dec. 21. 15:24
 1/5 anonim válasza:
Uzauztam már mindkettővel, nem méregettem ugyan a hőmérsékletet, de mindkettőn megfelelő volt nekem legalábbis :)
2019. dec. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szüleim itaztak. Azt mindták a kaja első osztájú volt de kan stewadesek voltak. A hőmérsékletre nem panaszkodtak.
2019. dec. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az Emiratesra többen panaszkodtak,nálam is a hőmérsékletet lehűtötték vagy 15 fokra nagyon meg fáztam így nem tudtam élvezni a nyaralást.
2019. dec. 21. 15:50
 4/5 anonim ***** válasza:

"a hőmérsékletet lehűtötték vagy 15 fokra"


Gyanítom, hogy nem rossz szándékból híresztelsz ekkora marhaságot?!

Bekapcsolod a telódon a hőmérőt és rájössz, hogy becsapott a hőérzeted.

2019. dec. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gondolj bele, ha a repülőn nem lennének azok a radiátorok az ablak alatt, akkor megfagyna mindenki a mínusz 50 fokban.

Ráadásul mivel a Turkish épp olyan Airbusokkal repül mint a WIzzair, vagy épp olyanokkal mint a Ryanair, egészen biztos hogy lesz rajtuk fűtés azokban a kis radiátorokban.

Ott az ablak alatt.

2019. dec. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!