Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Szerintetek melyik a legjobb?

Szerintetek melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
Los Angelesbe szeretnék utazni a családdal, viszont nem tudom hogy melyik a legjobb légitársaság Magyarország-Los Angeleshez. Illetve, hogyha átszállásos az utazás akkor ugye az átszállásnál nem kell megint egy repülőjegyet venni? Elnézést a nyomiságért, még soha nem ültem repülőn :D

2020. jan. 25. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:

mit értesz "legjobb" alatt?

Legolcsóbb? Vagy legkényelmesebb?


Előre megveszed az egész útra a jegyet. És kapsz hozzá annyi beszállókártyát, ahányszor át kell szállnod.

2020. jan. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Legolcsóbb, és legkényelmesebb, de inkább a legolcsóbb :)
2020. jan. 25. 16:55
 3/6 anonim ***** válasza:

www.repjegy.hu

írd be hogy honnan hová akarsz menni, írd be a dátumokat is, és ki fog dobni egy csomó lehetőséget..

De van még jónéhány hasonló oldal..

Google a legjobb barátnőd. :)


Beírtam két random júniusi dátumot, odafelé Bécsi átszállással, vissza két átszállással 191.000 ft.

2020. jan. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Igazából jövő hónapban szeretnénk menni, úgyhogy majd megnézem, még egyszer köszönöm
2020. jan. 25. 17:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Budapestrol nincs kozvetlen jarat LAX-re (LAX= Los Angeles nemzetkozi reptere).


Jovo honapban utazni es most nezni jegyeket kicsit felelotlenseg, ugyanis minel elobb veszed, altalaban annal dragabb, de ki lehet fogni jo arakat.


En tavaly juliusban vettem meg anyunak a jegyet (BUD-LAX, londoni atszallassal) ugy hogy most januarban utazott ide es anno 680 dollar fizettem erte (ebben van feladott borond).

Kozben utolag kiderult hogy apu is jon, neki januar 9-en vettem meg a jegyet, februar 18-i utazassal (ugyanaz a jarat, amivel anyu is jott) es mindossze 400 dollar volt (feladott borond neki nem kell).


Amikor jegyet vasarolsz, akkor oda vissza veszed meg, mindegy hany atszallassal, a jegy az Bud-LA vonatkozik, az atszallas benne van az arban, es mindenkepp retur (oda-vissza) jegyet kell venni, egyiranyu jegy amugy is dragabb, plusz azzal be sem engednek az orszagba.


Esta-rol is gondoskodjatok, $14 a hivatalos (dot)gov vegzodesu oldalon, aminek van magyar verzioja is.


Nincs olyan, hogy legjobb legitarsasag, mindegyik elvisz A-bol B-be. Amit ilyen utazasnal figyelembe kell venni, az hogy melyik orszagban van az atszallas es mennyi idot kell varakozni a 2 jarat kozott. Hiaba volt a vilag legolcsobb Bp-LA jegye a torok legitarsasagnal, amikor az isztambuli varakozasa 14 ora...

2020. jan. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes választ :) Igen igazából még nem repültem, és ezért egy kicsit félek hogy valami baleset lesz vagy ilyesmi.. Az estat már elintéztük, minden megvan, kivéve még a repjegyek. :) De akkor köszönöm mégegyszer :D Láttam egy aránylag jó árú jegyet, aminél Franciaországban kell átszállni, de azért majd még nézegetek
2020. jan. 27. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!