Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » SÜRGŐS! WizzAir Módosítás?

SÜRGŐS! WizzAir Módosítás?

Figyelt kérdés

A gondom az lenne, hogy 6-an utazunk. Megvettem a repjegyeket (nekem volt egyszerre ennyi a kártyámon).

Viszont kiderült, hogy a személyi igazolvány 2 személynél le fog járni.

Márciusban utazunk, márciusban jár le.

Emiatt viszont más lesz az igazolvány száma (e-személyire váltanak a régi típusúról).


Az úti okmány számát WizzAir-nél hogyan lehet megváltoztatni?

Vagy mindenképp fel kell őket hívni és velük átirítni 5200 forintért?

Illetve mivel 2 személynél kell (A foglalás maga viszont 1 foglalás, de oda-vissza repjeggyel) oda-vissza is módosítani, így ha egy telefon alatt intézzük el, akkor 5200-at, 10400-at, vagy 20800-at kell fizetnem?


Előre is köszönöm!!!



2020. jan. 27. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Az utazás előtt jár le?
2020. jan. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos.

De a pontos dátum mindegy. Az országba ahova megyünk, a biztonságiak figyelnek rá, hogy a belépés napjától még 6 hónapig érvényes kell legyen az okmány.

Az sem lenne elég, ha Augusztusban járna le, mert az is csak 5 hónap.

De igen, sajnos már az utazás előtt le fog járni.

2020. jan. 27. 13:52
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
Hova utaztok csak mert Schengengenen belül nem is kér ID-t. Amúgy is csak check-innél.
2020. jan. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3 Viszont beszálláskor ellenőrzik.


Kérdező, telefonos ügyfélszolgálaton tudjátok módosítani, ezért nem is kell fizetni csak a hívás díját.

2020. jan. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Macedóniába utazunk.

Se nem schengeni- se nem EU tagállam. Viszont a konzulátus információi (felhívtuk őket) elég a személyi, viszont a gépről leszálláskor ellenőrzik az iratokat az ottaniak.


#4:

De pont ez az összeg érdekelne amit az utolsó bekezdésben írtam.

Mert a Wizzair oldalán azt írja, hogy a telefonos ügyintézés hívásonként ÉS kérésenként kerül 5200-ba.

Akkor ez most (2 főnek oda-vissza) 1-2-4 kérésnek számít-e?

2020. jan. 27. 23:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Az 5200 Ft-os díj csak akkor van ha olyat akarsz intézni amit online is lehetne.
2020. jan. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Értem.


Köszönöm szépen a segítséget!


Mindenkinek megy a zöld. :)

2020. jan. 31. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!