Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Télikabátot a repülőn hová...

Télikabátot a repülőn hová tudom majd tenni?

Figyelt kérdés

Nyáron utaztam már repülőn, akkor ott nem volt gondom ezzel, de most felvetődött bennem a kérdés, hogy a nagy télikabátokat hova tudjuk rakni?

Az ülések felett elvileg csak a nagyobb kézipoggyászok lehetnek, nem?

Az ölemben hagyjam? Azt nem lehet, úgy emlékszem.

Vagy gyömöszöljem az előttem lévő ülés hátsó zsebébe? (Félig meddig)


Nem nagy távról van szó, (London-Budapest), akár még az ablak/ülés találkozásához is betudom rakni a hátam/karom mögé szerintem, viszont visszafelé a folyosó szélén ülök majd.


(Milyen problémáim vannak?! 😀 )


Köszi a válaszokat!



2020. febr. 4. 19:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Fent a kabinszekrényekbe mennek a kézipoggyászok, és a kabátokat is odateszik, vagyis nemcsak a poggyászok mehetnek fel. Én is odaszoktam tenni, meg nagyjából mindenki.
2020. febr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Azt azért megnézném, hogy az előtted lévő zsebbe hogyan gyömöszölsz bele egy télikabátot... 😁


Ahogy előttem is írták a felső csomagtartóba tudod tenni ha van hely.

2020. febr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
A felső csomagtárolókba tudod tenni a kabátot - azt szokták kérni, hogy előbb a nagy csomagok kerüljenek oda és csak utána a kabátok, de a szűkös térben őszintén szólva nem kulonosebben reális, hogy megvárd, míg mindenki bepakol. Hagyományos légitársaságok egyes gépein szokott lenni néhány kabátnak kisebb ruhatároló szekrény is, de leginkább a vészkijárati sorokban ülök kabátjait szokták elkérni és odatenni. Ha nem vészkijárati sorban ülsz, opció még begyűrni az előtted lévő ülés alá, de akkor garantáltan rajta fog taposni mindenki, az élen saját magaddal.
2020. febr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
Az ülések feletti tárolóba nyugodtan teheted :)
2020. febr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Ölben felszálláskor és leszálláskor nem lehet, amúgy igen, ha nem zavar. Én általában magamon hagyom, de mondjuk én fázós vagyok. A fejed fölé tudod amúgy tenni a kis tartóba.
2020. febr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ki pontozza le a válaszokat és miért? Korrekten leírták előttem többen is, hogy mi a szokásos eljárás. (A legtöbb esetben az utas a fej fölött lévő tárolóba teszi, leginkább a kézipoggyász tetejére.)
2020. febr. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
#6 Valami kreténnek ez a legnagyobb élvezet...
2020. febr. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Remélem befér majd a fej fölötti tárolóba minden.

Még egy extra kérdés: fektetve, vagy lapjával lehet oda berakni a kabinbőröndöt?

Köszönöm és szép napot nektek! :)

2020. febr. 5. 13:24
 9/14 anonim ***** válasza:
A szokásos méretű bőröndöt fektetve.
2020. febr. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A bőröndöt lapjával fektetve lehet felrakni.

Én repültem ryanairral télen párszor, a télikabátot van aki felteszi a csomagtárolóba, én mindig a vállamra térítem és úgy ülök le. Nem szóltak érte.

2020. febr. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!