Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Azt szeretnem kérdezni hogy...

Florin30 kérdése:

Azt szeretnem kérdezni hogy mi történik abban az esetben ha a Wizz Air-nek a banki átutalás- nal az első mezőbe a 6 jegyű foglalási kódot és a teljes nevet is beírtam?

Figyelt kérdés

2020. febr. 13. 04:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a tranzakciókat automatikusan dolgozzák fel, így igazából a cég belső folyamataitól függ. Ha a rendszer így is-úgy is csak az első hat karaktert nézi , semmi gond. Ha nem így van, akkor a tranzakció a Wizzair rendszerében elakad, azaz a pénzt megkapják, de egy ideig nem tudják majd, melyik jegyhez tartozik. Aztán az illetékes dolgozó észreveszi vagy azt, hogy elakadt egy tranzakció vagy azt, hogy több lóvé jött be, mint amennyi jegyet kiadtak. Kinyomozzák, ez pár pillanattól akàr több napig is tarthat attól függően, milyen a rendszer és a munkafolyamat.
2020. febr. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz gond, felismeri majd a rendszerük, hogy melyik foglaláshoz tartozik az átutalás.
2020. febr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a saját helyzetedet nehezíted az átutalássallassú, heézkes, ahogy látod nem is igazán automatizálható, ráadásul eléggé nehezen érthető 2020-ban, miféle vidéki az, akinek bankszámlája van, de egy nyomorult kártyája már nincsen.
2020. febr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!