Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Repülés, repülőjegyek

A kérdés
Vincze2121 nevű felhasználó kérdése:

Online jegyvasarlaskor lefelejtettem az egyik ismerosom utonevet megadni. Ez mennyire nagy baj? ( Wizzair)

Keress kérdéseket hasonló témában: repülőjegy

febr. 13. 21:55  Privát üzenet  

A válaszok
Nem tudjuk, kérdezd meg a Wizzairt.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont febr. 14. 00:55 Privát üzenet
És akkor mit írtál be? Csak vezetéknevet nem enged.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont febr. 14. 11:52 Privát üzenet

Mivel az van odaírva, hogy a pontos nevét add meg, elég nagy baj.

Korrigálhatod a hibádat, de kérlek a fizetős ügyféllszolgálatot hívd. Nehogy azok fizessenek helyetted, akik képesek szöveget értelmezni.

A válaszíró 38%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont febr. 14. 15:14 Privát üzenet

Ha nevet változtatsz, az drágább, mint a jegy. De pár karakterig talán elnézőek.

Én a Ryanairnél írtam egy betűvel kevesebbet. Online javították simán, ingyen. Mondjuk a chatet nehezen találtam meg a honlapon, és angol nyelvű volt.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont febr. 18. 09:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A WizzAir nem valaszol a karteritesi igenyemre, mit lehet tenni?
Azt szeretnem kérdezni hogy mi történik abban az esetben ha a Wizz Air-nek a banki átutalás- nal az első mezőbe a 6 jegyű foglalási kódot és a teljes nevet is beírtam?
Ha a születési nevemmel csatlakozom a Wizz Discount Clubbhoz, de majd pár hónap múlva férjhez megyek és megváltozik a nevem, érvényes lesz a tagságim vagy sem?
SÜRGŐS! WizzAir Módosítás?
Pénteken utazunk, és a barátom nem írta be a második keresztnevem a wizzairhez. Szerintetek 30. 000 forintért módosíttassam, vagy mehetek így is?
Wizz Airnél honnan tudják majd, hogy hozzáadtam jegyvásárláskor nagyméretű kézipoggyászt?

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések a Repülés, repülőjegyek rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!