Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Melyik légitársaságok azok,...

Melyik légitársaságok azok, amelyek nem terveznek járatokat törölni?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy a jet2 mától mindent törölt (köztük az én foglalásomat is) és majd csak június 17-től indítanak újra járatokat.


Van olyan légitársaság, aki nem mondja le azokat a járatokat amiket még ma is meg lehet venni?

Vagy ez szerencsejáték, hisz bármikor törölhetnek bármit egyik napról a másikra?


Leginkább ezek a légitársaságok érdekelnének:

WizzAir, Ryanair, Easyjet, meg ugye a Jet2, de az már kiesett.


Olyanok válaszát várom, akik tudnak bármit a témával kapcsolatban. ("Honnan tudjam nem vagyok jós" nem segít)


Köszönöm



2020. ápr. 7. 12:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Ryanair június 1-ig töröl mindent, és azt hiszem a Wizzair is.
2020. ápr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

""Honnan tudjam nem vagyok jós"


Tehát akkor Te is tudod, hogy koronavírus - járvány van.

Egyik légitársaság sem tervezett járatokat törölni, sőt sookan a csőd szélére kerülnek ezáltal, de hát ugye egyre-másra zárják le az országhatárokat - így kénytelenek a járatokat törölni.


Wizzair Barcelona - Budapest járat nincs ugyan törölve, nem is tervezik törölni, csak van egy kis baj: Spanyolországban kijárási tilalom van, így hiába veszed meg a jegyet és mész el Barcelonáig, ott a lábadat nem teheted ki a repülőtérről - hacsak nem spanyol állampolgár vagy. hogy miért jár mégis?

azért, hogy a magyarok haza tudjanak jönni, illetve a spanyolok is haza tudjanak jutni, valamint, ha törlik, akkor vissza kell fizetni a pénzt az utasoknak - így viszont nem.

2020. ápr. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy légitársaság sincs, aki tervez törölni. Akkor törölnek, ha rákényszerülnek. Ez persze az összes légitársaságra igaz.
2020. ápr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igen, most nézem, hogy a wizzair is törölte a járatait.


Angliában is lesz egy ilyen járat mint Spanyolországban, hogy csak a magyaroknak lesz fent tartva és azt a veszteség ellenére sem fogják törölni?

Jó lenne tudni.

Eddig azért nem mertem hazarepülni, mert semmit nem mondtak az egyetemen a vizsgákról, viszont most kiderült, hogy helyette csak beadandó lesz. A korábbi foglalásom 1 hónap múlva lett volna egyébként, addigra mindennel végeztem volna.

De így már tényleg jó lenne hazamenni, mert nincs értelme szeptember végéig itt ülnöm a semmire..

Főleg hogy már 3 hete szinte napot sem láttam már.

Vasárnap amikor kiültünk a hátsó udvarunkba, még a rendőröket is ránk hívta valamelyik szomszéd illegális gyülekezésért O.o


Ha csak a házban szabad ülni, akkor már inkább a magyarországi házunkban tenném 😬

2020. ápr. 7. 14:19
 5/14 anonim ***** válasza:
35%

Pedig te magad is tudod, hogy senki sem tudja a választ. Amíg ilyen a helyzet, utazgatni nem lehet. Ez van. Hogy meddig fog tartani, azt meg tényleg nem tudja senki, akár akarod ezt hallani, akár nem.


Minek teszel fel ilyen kérdést, ha ráadásul az egyetlen adható választ kizárod?

2020. ápr. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#5 "Olyanok válaszát várom, akik tudnak bármit a témával kapcsolatban. ("Honnan tudjam nem vagyok jós" nem segít)"


Válaszod hasztalan. Például az első és második válaszoló is tudott hasznosat írni.

2020. ápr. 7. 18:12
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Az egész kérdésed haszontalan. Egy a hatszázhuszonöt ugyanilyenből.
2020. ápr. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
"bármit" én tudok. Például azt, érdektelen, hogy mondjuk a WizzAir vagy a KLM repül-e. Mert az igazi kérdés az, hová. Például Magyarországról ki és be egyik se. Meg más se. Akár repül akár nem, ide nem. Meg mondjuk Angliába se. Meg legalább fél Európába se. Meg az USA-ba se.
2020. ápr. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Itt tudod ellenorizni a napi indulas es erkezest:


[link]

2020. ápr. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%

Londonból JELENLEG van ugyan járat, de hogy mikor állítják le azt is, erre SENKI NEM TUDJA a választ.


Itt meg tudod nézni az érkező járatokat:

[link]


Azt azért nem árt számításba venni, hogy ha itthon a szülői házba térnél haza, akkor előfordulhat, hogy Angliából szépen hazahozod a vírust az idősebb szülőknek, akár tünetmentesen is.

Nem mondom, hogy ne gyere haza, csak mérlegeld ezt is, mert Angliában is kezd már elszaporodni a vírus.


Bizonyára hallottad, hogy Boris Johnson, a brit miniszterelnök is 2 napja az intenzíven van a fertőzés miatt...

2020. ápr. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!