Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Biciklit repülőn??

Biciklit repülőn??

Figyelt kérdés

Előre leszögezném nem most a vírus idején!!!

Szóval nemsoká mennék egy hosszabb útra. 2×is kell majd átszállni. Hogy adjam fel úgy a bicóm,hogy ne legyen baja?

Légyszi csak az válaszoljon aki már adott fel bringát és tényleg tudja.

Hogy csomagoljam be úgy,hogy ne törjék szanaszét?

Átszállás is lesz az út közben ettől tartok kicsit...



2020. máj. 24. 04:18
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Kár, hogy csak olyanok adhatnak tanácsot, akik már adtak fel bringát és tényleg tudják, mert akartam javasolni honlapokat, videókat, felszerelést, de végülis ezeket bárki megtalálhatja, aki tudja használni a guglit, úgyhogy nem is linkelgetek, hátha erre téved majd valaki, aki adott fel és leírja a csomagolás lépéseit részletesen.
2020. máj. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Igen, viccesek az ilyen kérdezők, akik megszabják, hogy ki válaszolhat...
2020. máj. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%

Személyes tapasztalat, valószínűleg ezt a szót keresi a kérdező, mert a legtöbb lúzer ezzel takarózik, amikor valaki felhívja rá a figyelmet, hogy guglizni és olvasni kellene.

Ráadásul az olvasós azért hasznosabb a személyes tapasztalatnál, mert nagyon sok meglepetés érhet, ha azt gondolod máködni fog az, ami egy másik cégnél már bevált.

Minden légitársaságnak van gyik részlege, azt tessék ovasgatni,

2020. máj. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%

Az internet korában mindenki guglizik. Hiába várja el a kérdező, hogy valaki kisregényt írjon, hogy így meg úgy csomagolja be, nem fog senki oldalakat írni neki. Többszáz honlap, videó, tipp van arról, hogy hogyan kell/érdemes becsomagolni a kerékpárt utazásnál. Hiába nem tetszett a kérdezőnek a válaszom, én is guglizással találtam válaszokat amikor kerestem, mert nem vártam el senkitől, hogy részletesen leírja azt, hogy hogyan kell becsomagolni, amikor a net tele van különböző tippekkel. Ráadásul így nem csak egyféle ötletet, módszert láttam, hanem többet és ki tudtam választani ami nekem a legjobb, legkényelmesebb és akár többet is "egybegyúrni".

Szóval szerintem lustaság, kényelmesség, hogy a kérdező 1) nem néz utána 2) nem kíváncsi más véleményekre, csak azokéra, akik repülőn már adtak fel kerékpárt.

2020. máj. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Valahogy gondoltam,hofy ez lesz..

Nem hiszem,hogy most én vagyok a f@sz. De mindegy..

Személyes tapasztalatokat vártam erre ide írkáljátok az okosságokat.

Hát kössz.

😂 Micsoda emberek vannak itt..

2020. máj. 25. 02:30
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem sűrűn teszek fel kérdéseket,inkább a válaszaimmal segítem másokat itz.

Köszi az eddigi válaszokat.

Megkérdeztem,már mindent tudok.

Bocsi,hogy megmertem itt kérdezni csak gondoltam miért ne hiszen ez az oldal arról szól.

Azért írtam oda ,hogy az írjon aki ezt tudja mert olyantól szerettem volna hallani aki ezt átélte már.

Ha paraszt voltam hát akkor az vagyok.

Végülis..

Na pá!

2020. máj. 25. 07:45
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja és az első válaszolónak azért köszi tényleg. Te vagy az egyetlen aki normálisan állt hozzám.😊
2020. máj. 25. 07:47
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
Hehe, az első válaszoló 2szer írt ide... Összesen 3db ember válaszolt... Jobban jártál így, hogy semmilyen ötletet, javaslatot nem kaptál, mint ha elfogadtál volna olyanoktól is tippeket, akik másoktól látták/hallották hogyan küldenek kerképárt csomagként? Vagy küldtek már, csak nem repülővel (pl. én)? Vagy tudtak volna javasolni honlapokat, videókat, amik segítettek volna? Így nem kaptál semmi tanácsot, úgy meg kaptál volna. Hát ha neked így jobb, akkor örülök.
2020. máj. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hehe hú de jó nekem akkor ha 2x írt ide hihi.

Akkor 2× köszi 1.válaszoló.

Mik vannak Édes jó Istenem..

Jó ,hagyjuk majd megkérdezem más körökben.

Uhhh.....

2020. máj. 25. 11:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!