Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Aki utazott már a Pegasus-sal,...

Aki utazott már a Pegasus-sal,és aki volt már Libanonba azokhoz szól a kérdés?

Figyelt kérdés

Szeretném meglátogatni a keresztanyámat, aki Libanonban él 6 éve. 18 éves vagyok, soha nem utaztam repülővel, szóval minden apró részlet jól jönne, és érdekel. Milyen a Pegasus-sal utazni? Mekkora csomagot lehet vinni a Pegasus-on , hány bőröndöt lehet vinni, illetve mennyibe kerül például 2db 135 literes bőrönd (csak példa) ? Kézipoggyász mekkora lehet? Az útlevél igénylés menete, vízum igénylés, repülőtéren hová/kihez kell először mennem. Beszállás menete? Mit kell csinálni, illetve kinek mit kell oda adnom a reptéren? Az ellenőrzés hogy működik? Mit fognak velem csinálni? Interneten szeretném megvenni a jegyet. Örülnék annak is, ha valaki eljönne velem a reptérre és segítene, mert félek egyedül, azt sem tudom mit hogyan és hol kell, szüleim gondolom megint dolgozni fognak úgyhogy ha nem lesz aki velem jön, akkor egyedül kell megcsinálnom. Még nemtudom a repülés pontos dátumát, de idén szeretnék menni.

18/L



2020. máj. 29. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Minden kérdésedre választ kapsz a Pegasus weblapján.
2020. máj. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De engem mindenkinek a saját személyes tapasztalata érdekel.
2020. máj. 30. 11:20
 3/5 anonim válasza:

Uzaztam már pegasus-sal, Isztanbzlba, Antalyába szerintem jó légi társasság én azt hiszem 20 kg.bőröndöt vihettem.És egy kissebb méretűt a fedélzetre a súlyra nem emkékszem, de a súly járatonként változó.

Bemész a reptérre check in pultokhoz oda ahova a ki van írva hogy pegasus ott elkérik az útlevelet, leadod a bőröndöt. Aztán mész tovább a biztonsági ellenőrzéshez.A végén a beszálló kártyádon lévő

,,gate'' azaz ,,kapu,, számát meg kell találnod a reptéren ami ki van táblázva.(a kártyára van irva).És ott lesz a géped.

2020. jún. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Egyébként sterintem más légitársaságokkal olcsóbb rövidebb.
2020. jún. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem ilyesztgetésből csak tudd,hogy ez egy muszlim ország és ha lány vagy akkor azért figyelj oda a dolgokra pl. ne

hordj olyan ruhákat az utcán amelyekből a félig kintvan minden és igaz, hogy turista vagy akkor de akkorsem nézik jó szemmel a helyiek főleg ha egyedül vagy.

2020. jún. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!