Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Kanári-szigetek nyaralás?

Kanári-szigetek nyaralás?

Figyelt kérdés
Pár barátommal terveztünk egy rövidke körülbelül 4-5napos kiruccanást a Kanári-szigetekre. Aki már volt kint írna véleményt, hogy szerinte melyik volt a legszebb hely (sziget) és nagyjából árban mi az ami egy hotelnél/apartmannál elfogadható?

2020. jún. 1. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem igazán lehet egyet választani. Mindegyik sziget más, mindet érdemes körbejárni. A tipik üdülőputrikat érdemes hanyagolni pl Tenerifén Los Cristianostól Costa Adeje-ig tartó partszakasz.
2020. jún. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%

Mivel jelenleg egyetlen szigetre megy közvetlen járat, és a kérdésed színvonalából azt veszem ki, még annyit sem olvastál a témának utána, hogy képes legyél megmondani, melyik az az egy, arról nem beszélve, hogy a többire hogyan jutnál el ennyi tudással, szerintem jó a kérdésed.

Annyit még hozzátennék, hogy a közvetlen járat kb 6 óra, az átszállásos eljutás kb 12 óra, oda vissza ez kb 1-1 nap. SZóval jól kiszámoltad azt az öt napos ottartózkodást.

Sok sikert a keresgéléshez vagy kérdezősködéshez.

2020. jún. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2

Utána néztem csak vannak olyan dolgok amik nem egyértelműek számomra, mint például az hogy a szigetek között hogyan és mivel is tudnánk közlekedni illetve ezekre előre kéne e jegyet vásárolni stb. Az út hosszát is megnéztem szóval azon kívül gondoltuk a 4-5napot.

2020. jún. 1. 20:04
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Fuerteventura a legszebb szerintem (fehér homokos strandok, tiszta víz), nem is zsúfolt. Gyönyörű hely! Hátránya, hogy mindig fúj a szél elég erősen és a víz maximum 21 fokos, lubickolásra nem túl alkalmas.

Mi szállodában voltunk, így apartman árakat nem tudok mondani. De a Kanári-szigetek nem egy olcsó desztináció.

2020. jún. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 D. Brasco ***** válasza:
18%

Lárszik,hogy nagyon komolyan vett,gondosan előkészített nyaralásra keszultok!

Egyebkent google második talalálat....

[link]

2020. jún. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%

"Pár barátommal terveztünk egy rövidke körülbelül 4-5napos kiruccanást a Kanári-szigetekre."


Csak szólok, hogy egyenlőre úgy tűnik, júl. 1-e előtt Spanyolország nem fogad turistákat - nem tudom, mikor akarnátok menni, mert jelenleg repjárat sincs.


Még valami: jó, ha felkészülsz rá, hogy idén ez nem olyan laza kiruccanás lesz, mint ahogy ez más években eddig volt: Spanyolország megelehősen fertőzött terület a koronavírus terén - bár már Anglia nemsokára beelőzi - és még csak most oldják a kijárási TILALMAT, amit bizony nagyon szigorúan be is tartatnak. Szóval lehet, hogy távolságot kell tartani, szórakozóhelyeken is más szabályok lesznek és bizony, ha hiszitek, ha nem, büntetnek is. Nyilván ne az a cél, hogy elriasszák a turistákat, de bizonyos szabályokat be kell majd tartanotok a nyaralás során is.

Háááát, nem tudom, így megéri-e?

2020. jún. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%

Ahogy egyre többet magyarázol, egyre inkább belebonyolódsz a hülyeségbe. SZóval elmennél 5 napra és még a szigetek közt is csalinkázni szeretnél? :)

Tényleg nem olvstál, láttál róluk semmit. Egy olyan vulkanikus szigetcsoportról beszélgetünk - csak hogy értsd - aminek 1-1 tagjára simán elmegy az 5 nap, és ráadásul ezek a szigetek tényleg nagyon hasonlóak. No jó, van amelyiken nagyobb sivatag van, a másikon nagyobb hegy, a harmadikon zöldre festik a házakat. De az ember nem azért megy oda, hogy mindenen átrohanjon.

Még mindíg jó kerersgélést...

Reméálem, már eljutottál a repülőjegyig.

2020. jún. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!