Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Teherszállító (cargo) 747-est...

Teherszállító (cargo) 747-est vezethet pilóta CPL-lel? Vagy nagygépek esetén nem úszható meg az ATPL?

Figyelt kérdés

2020. jún. 1. 23:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A CPL keves, kell MCC, es meg azzal sem lehet kapitany, mindenkepp kell az ATPL.
2020. jún. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ha jól tévedek, akkor ez magánúton, alsó hangon, legalább húsz millió forintnyi euró...
2020. jún. 2. 01:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
jol tevedsz.
2020. jún. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szerinted vannak olyan férfiak, akik ezt a nagyobb összeget a két éves képzésért ki tudták fizetni? Nyilván nem magyarokra értem.


Illetve visszatermelődik ez nekik néhány év alatt?


Borzasztóan alacsony (3000-4000 eurós) havi (kezdő) másodpilóta fizetésekről olvastam.

2020. jún. 2. 11:26
 5/7 anonim ***** válasza:
26%

Nem, dehogy vannak, kitalacio az egesz, nem is leteznek a pilotak. Ausztralia se letezik, meg a Balaton se.


Nekifutas nelkul tudtal ilyen hulyeseget kerdezni, vagy valaki segit?

2020. jún. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom eldöntheni, te most trollkodni jöttél fel ide, vagy valahol, rettentő mélyen elásva benned van némi segítő szándék is? Nagyon mélyen...
2020. jún. 2. 16:07
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem értek a repüléshez, de a matekhoz igen. Azt mondod, 20 millió a 2 éves képzés díja, plusz vegyünk még 14-et az utazásra, ellátmányra, stb... Ez kb. 34 millió forint, ami 100.000 Euro. 4000 eurós fizetéssel kell 25 hónap, hogy megkeresd az árát. De meló közben is költ az ember, lakást bérel, kurvázik, egyebek, legyen 5 év meló, mire megtérül a tanfolyam.
2020. jún. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!