Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Milyen lesz a karantén?

Milyen lesz a karantén?

Figyelt kérdés
Hétfőn repül haza a párom Angliából Magyarországra. Budapesten száll le, majd irány vidék. Tudtommal papírmunka kell a reptéren és a piros matrica. Polgármesternek írtam, mivel a párom a nagyszüleihez megy karanténozni. De a polgármester azt mondja, hogy a nagyszülők ugyanúgy elmehetnek otthonról, csak a párom nem. Ez nem hülyeség kicsit, vagy csak én gondolom túl? Ki kell tenniük a piros matricát, tudtommal rendőrös ellenőrzést is kapnak.
2020. jún. 3. 20:59
 1/5 A kérdező kommentje:

Megjegyeztem, hogy hülyeség, nem? A polgármester szájából hallottam, bementem személyesen, nem tudom elhinni.:)

Rengetegen vannak, akik repülnek haza, remélhetőleg megtalál engem most egy és több információval tud szolgálni.:)

2020. jún. 3. 21:12
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Ezek látszatintézkedések. Teljesen értelmetlen már az egész.
2020. jún. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos! Nem kapunk pontos információkat :( Hiába nézem a kormány oldalát.
2020. jún. 3. 21:16
 4/5 anonim ***** válasza:
92%

"De a polgármester azt mondja, hogy a nagyszülők ugyanúgy elmehetnek otthonról, csak a párom nem. Ez nem hülyeség kicsit, vagy csak én gondolom túl?"


Igen, ez a szabály. Igen, sok értelme nincsen.

2020. jún. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na látod? Én se látom benne az értelmet...:) Főleg, hogy 65 felett vannak.

Ez azt jelentené, hogy ha a párom nálam tartózkodna, akkor az én édesanyám ugyanúgy mehet dolgozni? (élelmiszer boltban dolgozik). Én pedig vezetni járok.

2020. jún. 3. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!