Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha már meg van a beszállókárty...

Ha már meg van a beszállókártyám, akkor az azt jelenti, hogy már el van végezve az utasfelvétel?

Figyelt kérdés

2020. jún. 30. 10:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azt:) Mehetsz rögtön a biztonsági ellenőrzéshez.
2020. jún. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen. De amit az első írt, az csak akkor igaz, ha bőröndöt nem kell feladnod.
2020. jún. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Csak kézim lesz. Amúgy azért kérdeztem meg, mert ennek ellenére a légitársaságom honlapján még mindig ott van, hogy utasfelvétel elvégzése, és a reptéri utasfelvételt is még mindig kiválaszthatom pénzért.
2020. jún. 30. 15:30
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor viszont nem lehet, hogy mégsincs meg a beszállókártyád? Csak kérdezem. Megadtad az adataidat, és konkrétan olyan dokumentumot kaptál ezután, amire rá van írva, hogy Boarding card vagy Boarding Pass?
2020. jún. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, megkaptam pdf-ben, és ki is nyomtattam. Magyarul van ráírva, hogy beszállókártya, vonalkóddal, adataimmal, ülőhellyel, indulás, érkezés, ez a lap közepéig tart, utána alatta repülés menetrende (érkezés a reptérre, biztonsági ellenőrzés, kapuzárás, indulás időpontjai) alatta a wizzair-es hirdetések
2020. jún. 30. 15:52
 6/12 A kérdező kommentje:
Tudtammal így néz ki egy beszállókártya, nyomtattam én már ilyet máskor is.
2020. jún. 30. 15:54
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez a beszállókártyám: [link] (Direkt ilyen elmosódott)
2020. jún. 30. 16:01
 8/12 A kérdező kommentje:
Most megint beléptem a wizzair honlapjára, és megint kiírja, hogy megkezdhetem az utasfelvételt.
2020. jún. 30. 16:05
 9/12 A kérdező kommentje:

Utána ez jön elő:


Az összes beszállókártya rendelkezésre áll


Kérjük töltse le a beszállókártyákat.

2020. jún. 30. 16:08
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, ez az, de ha letöltöd mégegyszer, akkor ugyanezt fogod látni.
2020. júl. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!