Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Esky-n keresztül foglaltam....

Esky-n keresztül foglaltam. Módosíthatom a repülésem dátumát, ha már kitöltöttem a beszállókártyát?

Figyelt kérdés
Szeretném átrakatni az időpontot, mert meggondoltam magam a koronavírus helyzet miatt.

2020. júl. 23. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem a rendszerüket és azt sem, hogy pontosan mennyire rugalmas tarifát választottál, mindenesetre olcsóbb jegyek esetében simán előfordul, hogy nem éri meg módosítani.


Azt pedig nagyon nem ajánlom, hogy közvetítő oldalakon vegyél jegyet, nekem a nászutamat döntötte majdnem romba egy ügynökség.

2020. júl. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

sajnos első foglalásom volt, már rájöttem én is. De már visszacsinálni nem tudom, ezért nem ostorozom magam. Inkább megoldást keresek.

Köszönöm a választ!

2020. júl. 23. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!