Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogyan legyek pilóta?

Hogyan legyek pilóta?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Pilóta szeretnék lenni.

Nem a WizzAir-nél és ahhoz hasonló helyeken, hanem kisebb gépeket szeretnék vezetni, de utasszállító legyen, pl: Cessna 747,750 nagyságú gépekre gondoltam.

Ehhez milyen engedélyek kellenek?

PPL-lel tisztában vagyok.

A válaszokat nagyon szépen köszönöm!



2020. okt. 11. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes először vitorlázórepülőzni, az minden repülés alapja. Ha az megy, alkalmas vagy rá (bár most már akinek van pénze, nem nagyon tanácsolják el akkor sem, ha igazából nem alkalmas), akkor érdemes elkezdeni a motoros típusengedélyeket is megszerezni. Van ehhez megfelelő anyagi háttered?
2020. okt. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Igen van rá keretem
2020. okt. 11. 13:25
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha van penzed es az repuloorvosi alkalmassagi is meglesz, akkor ez pont olyan egyszeru mint a B kat jogositvany. Barmelyik pilota kepzobe bejratkozol es a sajat utemedben megszerzed a PPL-t.
2020. okt. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!