Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ki hazudik? A légitársaság...

Ki hazudik? A légitársaság vagy a közvetítő iroda?

Figyelt kérdés

Augusztusban utaztam az Eurowingsel. De a járatom törölve lett. Azóta nem kaptam visszautalást.

Amikor telefonon felhívtam az Eurowingset, akkor az Eurowingsazt mondta, hogy visszautalták a pénzt az anyavállalatuknak, a Lufthansának. Amikor a Lufthansát felhívtam, azt mondták visszautalták a pénzt még augusztus végén.

Azonban amikor a közvetítő cégnek írtam, hogy hol van a pénzem, azt mondták, hogy hozzájuk nem érkezett meg a pénz és hamis információkat kaptam.


Ki hazudik?



2020. okt. 28. 02:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Kin keresztül vetted a jegyet?
2020. okt. 28. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a saját káromon tanultam meg, hogy közvetítőn keresztül nem veszünk repülőjegyet. A foglalás sima ügy , de minden módosítás, törlés nagy lehúzás onnantól kezdve. (Végül el tudtam utazni, csak komoly közvetítői díjat kellett fizetnem egy kűrva lassú ügyintézésért.)
2020. okt. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1

Esky


#2

Ezt tudom én is, ez volt az utolsó jegyem, amit közvetítőn vettem. Az ezutáni jegyeket már egyiket sem ott vettem.

2020. okt. 28. 11:15
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy jártunk GotoGate - Lufthansa viszonylatban.

8 hónap után kaptuk vissza a pénzüket - banki chargeback indítása után.

A tranzakciót bonyolító banknál teljesületlen szolgáltatásra hivatkozva kérj visszatérítést (a levelezési dokumentumokat kell beadni).


Amúgy a COVID-időszak kivételével semmilyen problémát nem okoztak a közvetítők - magas összegű repjegyeknél 40-80 ezer ft-ot is megspóroltunk, ugyanazért a szolgáltatásért. Ennyiért lehet, hogy a jövőben is megfontoljuk majd.

2020. okt. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!