Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülőjegy vásárláskor kártya...

Repülőjegy vásárláskor kártya fizetés vagy banki átutalással egyszerűbb?

Figyelt kérdés
Ha kártyás fizetést választom akkor rögtön le vonják a pénzt? Nem sikerül.. Segítsen valaki aki jártas ebben. Jóváhagytam a tranzakciót de nem történik semmi, nem vettek le pénzt és emailt se kaptam..

2020. nov. 18. 21:30
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Együtt a kettő kB 30ezer lett volna, szóval nem léptem túl :) jó lenne még ma megvenni mert ma akciós a jegy. Ezért nem akarok várni holnapig azzal hogy most le vonják e vagy sem
2020. nov. 18. 23:13
 12/18 anonim ***** válasza:

Próbáld nyugodtan meg újra!

Ha valami véletlen folytán mégis levonnák - nulla az esélye - kettős foglalás miatt akkor is visszajárna a levont összeg.

2020. nov. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Siker?
2020. nov. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem vonják le azonnal, mármint számlatörténetben nem látszik azonnal.

Ha be van állítva, hogy kapj értesítést a költésekről, akkor sms-nek kell rögtön jönnie.

Netbankban nézd meg a limiteket. Lehet limit az összegre, a napi vásárlás számra, stb.

2020. nov. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ha nem is könyvelik le azonnal, azért a számlatörténetben terhelésként látszania kéne.
2020. nov. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Kártyával érdemes, mert a kártyatársaságok garanciát vállalnak. Ha törlik a járatot, és a társaság nem akar fizetni, netán csődbe megy, tudsz chargeback-et indítani, és visszakapod a pénzt. Én így kaptam vissza a Malév csődje után két héten belül. Utalásnál ez nem működik.
2020. nov. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nekem volt hasonló problémám, még üzenet is jött, hogy levonták a pénzt, de a jegyhez nem lépett tovább, aztán néhány órával később jött csak egy újabb sms, hogy az utolsó tranzakció érvénytelen és nincs egyenleg változás.

Szóval amiatt nem kell aggódnod, hogy duplán levonják az árát, de nekem mondjuk többedik próbálkozásra sem működött a bankkártyás fizetés (talán mert Maestro kártyám van, amit egy csomó weboldal nem akar elfogadni valamiért), nekem PayPal-on sikerült végül fizetni.

2020. nov. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Hat mire rá vettem magam hogy újra próbálom mert úgy se vonja le 2x a pénzt addigra már vissza ment ugyanannyira az ár :/ szóval most várok megint a kedvezőbb árra. Most se vont le semmit tehát megprobálhattam volna, de már mindegy.. De köszönöm a segítséget. 😊 Legközelebb remélem nem lesz semmi gond.
2020. nov. 19. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!