Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Budapestről Bécsbe vagy...

Budapestről Bécsbe vagy fordítva van repülőjárat?

Figyelt kérdés
Nem csak a vírus idején hanem amúgy is szokott lenni repülőjárat? Én úgy emlékszem hogy nincs.

2020. dec. 11. 07:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A vírus előtt volt ilyen. Sőt Bécs-Pozsony járat is. Többnyire a Bécsben interkontinentális járatokra átszálló vagy azzal érkező utasok vették igénybe. Önmagában irreálisan magas ára volt a Bécs-Budapest viszonylatnak (~600 EUR), ami vonattal (RailJet) 2.5 óra és <50 EUR.
2020. dec. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Bécs-Pozsony???
2020. dec. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
Mivel autópályán kb 2 óra, vonattal is kb ennyi, csak a bolondok vettk igénybe akkor is, amikor volt. Gondold el, ki kellett menned a reptérre. Ott becsekkolnod időben. Repültél 40 percet, és kinn voltál a városon kívül, ahonnan megint bumlizhattál be.
2020. dec. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az Austrian Airlinesnak volt még pár hónapja is Budapest-Bécs járata. (Csak azért tudom, mert bécsi átszállással utaztam volna valahova, ha a vírus közbe nem szól)
2020. dec. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

3: szűklátókörűen gondolkozol!

Nem a Bp-Bécs között közlekedők a célközönség!

Bécs egy átszállópont! Van egy csomó olyan desztináció, ahová Bp-ről nem megy közvetlen járat, Bécsből viszont igen. Tehát van létjogosultsága a Bécs-Bp járatnak.

2020. dec. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Magam is utaztam Budapest-Bécs-Minszk útvonalon, amikor még nem volt közvetlen Belavia-járat. Teljesen logikus választás, ha átszálló utas vagy.
2020. dec. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, én Rigába utaztam Bécsen keresztül, hasonló okból. Hogy most mi van, az isten se tudja ...
2020. dec. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tudtommal mindkét irányban van rendszeres járat, viszont München van még a két föváros közé beiktatva. Ezért is drága. Bécs és Pozsony között is van repülöjárat, pontosan a nagytávolságú járatok elérhetöségéért.
2020. dec. 13. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2020. dec. 13. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2020. dec. 13. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!