Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Akik szeptember óta repültek,...

Akik szeptember óta repültek, mennyi volt a legalacsonyabb utasszám, amit észleltek?

Figyelt kérdés

2021. jan. 4. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Minden második ülésen volt utas.
2021. jan. 5. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
4 repules min 80 szazalekos telietettseg de volt gepnami tele volt
2021. jan. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Dec 28-án jöttem Tenerifére, kb 50 ember volt a gépen, és akkor szerintem sokat mondok. Mindenki 3 helyen feküdt úgy, hogy se előtte, se utána nem ült senki.
2021. jan. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Budapestről van napi 12 járat.

hogy mondjak egy példát, a wizzairnek naponta több járata volt Londonba, mint mostanság hetente összesen bárhova.

Meglátásom szerint mostanság csak az agyhalottak utaznak repülővel.

Amőgy gondolom kb 80 százalék kihasználtsággal utaznak ezek a barmok.

2021. jan. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

Novemberben repultem es tele volt a gep, hatul volt 1 vagy 2 sor ahol nem ultek.

Nem volt minden masodik szek ures, ugyan ugy ultek egymas mellett az emberek mint korabban csak maszkban.


Csak azert utaztam repulovel mert nem volt sok szabadsagom es volt elintezni valom de ami a repulon meg a tomegkozlekedeseken megy az egy vicc. Ha ujra kellene mennem akkor inkabb autoba ulnek. Ott senki nem mondja meg mit csinalhatok es mit nem.

2021. jan. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Arra vagyok kíváncsi, hogy mennyi a határ,hány fő, hogy törlik-e a járatot és kártérítést fizetnek, vagy elviszik a népet majdnem üres géppel. Pl. fapadosok.
2021. jan. 5. 13:10
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Üresen nem viszik a népet nyilván, a fapadosok sem, meg kell lenni a kb 50-60%-nak.
2021. jan. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Előfordulhat, hogy kell a gép adott helyre, ezért pár emberrel is elindul. USA-ban volt rá példa.
2021. jan. 5. 17:32
 9/10 anonim ***** válasza:
74%

Ezt nem lehet előre tudni, mert ugye nem csak az odaút számít (amin tegyük fel te utazol), hanem a vissza is. Tehát hiába vannak mondjuk 20an azon a gépen amivel te mész, lehet hogy visszafele tele lesz, úgyhogy összességében megéri a társaságnak repülni vele.


Nyáron volt velem olyan hogy ahogy leszálltam kifelé, megjött az email hogy a visszaút lemondva. Mondjuk pont örültem neki, mert mentem Bécsen keresztül és úgy még otthon karanténba se kellett menni:) Most pl. amikor az oda vissza jegyeket vettem akkor az én visszajövetelem után még úgy nézett ki hogy sok gép lesz. Mára ezeket törölték, amivel én megyek haza az az utolsó. Mondjuk üres is minden, sehol senki.

2021. jan. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Menorcára mentünk fapadossal és irtó kevesen voltunk a gépen, kb. 25-en lehettünk. Visszafelé Bécsbe mentünk, na az a gép már kb. 80%-osan volt tele.
2021. jan. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!