Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha repüléskor viszek ajándékot...

Ha repüléskor viszek ajándékot az utaskísérőknek, az út alatt mikor van a legideálisabb idő arra hogy átadjam, illetve beszéljek velük pár szót?

Figyelt kérdés
Beszálláskor sietni kell hogy mindenki a lehető leghamarabb a helyére kerüljön, fel-leszálláskor mindenkinek ülnie kell, az út közben meg a szerviz miatt elfoglaltak, ha meg van két percük gondolom megisznak egy kávét és egymással beszélgetnek, pihennek ha tudnak valamennyit. Szóval nem tudom, mikor nem lennék útban nekik. Egyébként csak simán kedvességből vinnék ajándékot mert én is a légitársaságnak dolgozom, csak földi pozícióban :) Szóval nem business class upgrade-re pályázok vagy udvarolnék nekik :D Szokás ez egyáltalán?

2021. jan. 16. 14:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem szokás.
2021. jan. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Kiszallaskor, ha nem a legelsok kozott szallsz ki?
2021. jan. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem szokás ilyet csinálni, szerintem me hozzd őket kínos helyzetbe
2021. jan. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
24%
Ne feledd el megtapsolni a pilótát leszállás után. Én egyszer kissé részegen megtapsoltam a taxist, amikor megállt a ház előtt, morcos lett.
2021. jan. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%
El se fogadja, ne idegeskedj emiatt.
2021. jan. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon szeretünk ajándékot kapni (nem szokás, de azért van egy-egy utas aki szokott adni és az nagyon jó érzés, hiszen így érezzük hogy megéri csinálni és megbecsülnek minket). Szerintem a legjobb ha az elején, felszállás után adod oda, hiszen akkor megjegyezzük kitől jött és extra nasit/italt, figyelmet kapsz tőlünk cserébe.😊
2021. jan. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
37%
Nem fogadhatják el. Tilos. És miért tennéd?
2021. jan. 17. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

"mert én is a légitársaságnak dolgozom, csak földi pozícióban"


És itt érdeklődsz???!

Gyanítom, még repülőt sem láttál közelről.

2021. jan. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
19%

Én meg a NASA-nak dolgozom.

:)

2021. jan. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
35%
7-es lepontozóinak üzenem, higy amit írtam, az teljesen helytálló.
2021. jan. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!