Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Milyen méretű bőröndöt kell...

Milyen méretű bőröndöt kell vegyek, amibe 15 kg belefér?

Figyelt kérdés

2021. márc. 10. 09:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
29%
Semmilyent mert torolve lesz a jaratod
2021. márc. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
Úgy nagyon saccper kb. szinten 3 méret szokott lenni az egyik az utasterbe is vihető, illetve közepes és nagy méretű. A legkisebb olyan 10 kiló körüli, de nagyon nem mindegy, hogy könyveket vagy fürdőrucit csomagolsz. A közepesbe be lehet nyomni simán 20 kilót is. Én ezt választanám. A nagyba 30 kiló is belefér. Mint mondtam ez sacc per kb. dolog, ha bemesz az üzletbe látni fogod a mit értettem kicsi, közepes és nagy méreten. Pontos adatokat most nem fogok keresni, mert márkától is függ és a nélkül is megfogod találni a közepes méretű táskákat 😊
2021. márc. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%

Először győződj meg róla, hogy van-e határ a méretre is.

Ha nincs, akkor én olyan közepeset vennék, nem az ún. kabin bőröndöt, mert azt már eléggé meg kell tömni, hogy 15kg legyen, de nem is a legnagyobbakat, amiknek ilyen 70 cm a magassága.

2021. márc. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Lehet olyan jegyet venni, aminél 20 kg a határ (ez megy a gép aljára), meg olyat aminél 10 kg (ezt viheted a fedélzetre)
2021. márc. 10. 12:47
 5/24 anonim ***** válasza:
Na jó, ezt nem értem. 15kg, de mi? Akkumulátor? Hungarocell?
2021. márc. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

A 10 kg-os felvihetőnél majdnem biztos vagyok benne, hogy van mérethatár is (hagyományosoknál is, nemcsak fapadoséknál). Erre figyelni kell, mert ami túl nagy, azt nem fogják felengedni, mert nem férne bele a gépen a fenti tárolóba.

A 20 kg-os feladott bőrönd viszont a normál üzletekben kaphatóak közül bármelyik lehet, a súlya számít. Erre ajánlom a közepes méretűt. Persze lehet venni nagyot is, később jól jöhet.

2021. márc. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
5: Nem tök mindegy, amíg belefér a súlyba? Ha ennyire érdekel mit pakolok a bőröndömbe, akkor laptopot meg ruhát
2021. márc. 10. 15:20
 8/24 anonim ***** válasza:
52%

Laptopot nem tehetsz feladott poggyászba, ki fogják vetetni. Csak szólok, mielőtt ott szívod meg...

Viszont a legtöbb légitársaságnál egy laptop táska ingyenesen felvihető a fedélzetre. Hangsúlyozom, LEGTÖBBNÉL, mert pl a Wizzair persze ebben is kivétel, ott nem fog beleférni az ingyenes mérethatárba, jönnek a tízezres büntik.

Milyen céggel utazol?

2021. márc. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Ryanair. Dehogy vetetik ki. Már többször is vittem.
2021. márc. 10. 16:59
 10/24 anonim ***** válasza:
63%

Okoska, reptéren dolgozom, Ryanairt is kezeltem többek között.

Ha FELADOTTAT akarsz vinni (ami a 20 kg-os), abban NEM lehet laptop. Ha KÉZIPOGGYÁSZT, abban igen, de az NEM 15 kg, hanem 10 lehet. Ja és komoly mérethatár is van, szóval ezt marha jó lett volna már az elején idebüfögni, mert akkor aszerint lehet ajánlani, hogy mit vegyél.

2021. márc. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!