Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Kétszer beoltva, védettségi...

Kétszer beoltva, védettségi igazolvánnyal rendelkezve Magyaro-ra utazáskor miért jár mégis 10 napos karantén?

Figyelt kérdés

Valaki magyarazázza el, mert nem értem.. Akkor mi értelme ennek az egésznek?

Ugyanúgy két covid teszt kell ahhoz, hogy aztán lerövidüljön a 10 napos karantén.


2021. ápr. 14. 16:14
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
magyarázza*
2021. ápr. 14. 16:15
 2/18 anonim válasza:
27%
Azért, hogy ne fertőzz meg másokat.
2021. ápr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
de mondd már meg nekem, hogy a két oltás után miért kérnek még covid tesztet? ebből nekem az jön le, hogy igazából semmit se ért a két oltás...
2021. ápr. 14. 17:14
 4/18 anonim ***** válasza:
33%
Válaszoltak!
2021. ápr. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
39%
Hiába vagy beoltva ha nem 100%, hogy teljesen kivéded a covidot. Attól meg megfertőződhetsz, de jó eséllyel tünetmentesen vagy gyenge tünetekkel.
2021. ápr. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
37%

Azok miatt, akik nem oltanak. Be vagy oltva, elkapod, ez tény. Nem úgy megy a vírus, hogy a levegőben már megérzi a vakcinát és kikerül téged. Elkapod de enyhe lefolyású lesz.

De mivel elkapod és fertőzöl is, így azok miatt kell karanténban lenni oltottként is akik nem akarják beadatni az oltást.

2021. ápr. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%

Gyerekek...


Az oltás azért fontos, hogy aki be van oltva, lehetőleg ne kerüljön kórházba és ne haljon bele a fertőzésbe. NEM azért kell oltatni, mert utána nem fertőzöl.


Ezen kívül több vírusvariáns még nincs nagy arányban jelen az országban, ami egyszerűbbé teszi a vakcinációt. Ezért maradt egyelőre a karantén/teszt beutazás után.

2021. ápr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%
Ennek semmi koze a nathahoz, ez politika, ne vidd kulfoldre a penzed mikor a gazosnal is elkoltheted.
2021. ápr. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 D. Brasco ***** válasza:
68%
Azert kell a teszt hogy még tömjed a zsebét a már amugy is kőgazdagoknak.
2021. ápr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%
Én megkaptam az elsö oltásom két hónapja. Jelenleg itthon vagyok mert pozitiv a tesztem. Megfertözödtem (már másodszor), de megúsztam egy kis takonnyal. Ha nem tesztelnek, nem is gondoltam volna, hogy fertözött vagyok. Ès hogy ne fertözzek másokat, karanténban kell lennem. Ennyi a magyarázat.
2021. ápr. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!