Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Szerintetek nyárra változik a...

Anna0728 kérdése:

Szerintetek nyárra változik a helyzet Angliába?

Figyelt kérdés
Itt a kérdésem inkább ilyen vélemény le kérdezés, de arra vagyok kíváncsi hogy szerintetek nyáron is kötelező lesz a a "kötelező covid teszt foglalás" oltás nélkül? Es akik 30ev alattiak jöhetnek e anélkül? Es az utazás előtt is kell fizetett teszt? Mert onnan infot nem talaltam csak hogy kell 72óránal nem régebbi teszt kell, de azt nem hogy az mennyibe kerül vagy azért kell e fizetni? Esetleg valaki aki jobban tudja? Érzi?

2021. ápr. 17. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:
35%
Nyitas lesz es a tavaly nyarral ellentetben szigor a kulfoldi utazasokkal. Pontozzatok le, gyerekek, biztos ti is napi ket ora angol hirmusort neztek.
2021. ápr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

Angliában*

és előreláthatólag igen, egyre lazulnak a korlátozások. azt nem tudom hogy a kötelező teszt változik-e, de én egyelőre nem tervezek külföldre utazni, pedig szívesen meglátogatnám már a szüleimet.

2021. ápr. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 BeefEater ***** válasza:
100%

A tesztelés és a beutazási szabályok ellenőrzése elég nagy káoszt okoz a határokon. A kormány rá akarja tolni ezt a légitársaságokra ők meg érthető módon nem akarják.

Az is felmerült, hogy esetleg ingyen biztosítanák a tesztet minden itt lakónak, de erről mostanában már nem hallottam.

Én arra számítok, hogy aki tudja igazolni, hogy megkapta az oltást annak előbb-utóbb könnyíteni fognak a szabályokon zöld és sárga országokból történő beutazásnál. A piros országokból jövők kötelező hotel karanténjának az eltörlésére én még nem számítanék.

De még egy-két hónap kell még mire ebből lesz valami valószínűleg.

2021. ápr. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!