Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Aki utazott már repülőn!?

Aki utazott már repülőn!?

Figyelt kérdés
kíváncsi vagyok ki hogyan élte meg az első repülését milyen érzés volt a fölszálás illetve a leszálás? azért vagyok erre kíváncsi mert pilóta szeretnék lenni és hamarosan fogok repülni de kicsit izgulok....
2021. máj. 3. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Nekem kényelmetlen volt az utazás túl közel ültek hozzám zsúfolt minden,többet nem ülők repülőre !
2021. máj. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%

Érdekes érzés,mikor elhagyod a kifutót és olyan kicsit billegő érzés.

Nézni,hogy távolodik minden és tudni,hogy innen már nem lenne jó leugrani se leesni.

A leszállásnál, lekapcsolják a belső világítást és csak ilyen gyér fényviszonyok vannak,ha nagyon imbolyog a gép,nagy szélben,akkor fura érzés,mikor elcsendesedik mindenki és nézed ahogy közelednek a fények.Gyakran fog el az az érzés,hogy olyan mintha annyira bukdácsolnánk hogy a szárny lehet előbb ér le, mint a kerék.

És mindenki néma csendben.

Van ,hogy olyan simán teszik le hogy hihetetlen. Néha meg olyan mintha egy méterről hozzávágnál egy kavicsot a betonhoz.

Összességében sokkal érdekesebb élményre számítottam elsőre.

Szerintem nem volt még olyan igazi rázós utam sem.Mondjuk ezt azért nem bánom 😊

2021. máj. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%

Én 2 órás repülőúton voltam életemben először és utoljára, idáig. De iszonyatosan megfájdult a fülem, azt hittem szét szakad a dobhártyám. Már mindenféle praktikát kipróbáltam, hogy a nyomás ne okozzon gondot, de egyik sem vált be. Kicsivel landolás után elmúlt a fülfájás. Már előre félek a következő repülőutamtól.

+tériszonyos vagyok nagyon, de szerencsére ez nem okozott gondot, biztonságban éreztem magam.

2021. máj. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
olyat is hallottam hogy megnyomja a tüdőt ..ez igaz? ha igen akkor aszmások is mehetnek vagy ez egy hülyeség?
2021. máj. 3. 22:29
 5/11 anonim ***** válasza:
71%

Hát én meg gyerek voltam a legelsőnél nagyon élveztem. Egész úton az ablakban csüngtem. Már előtte is hetekkel izgultam meg utána is csak arról beszéltem. Nagy esemény volt.

Emlékszem 2 éve amikor ismerősöm elhozta a kölykét neki is az első repülés volt, és le se szarta a dolgot, végig hisztizte az utat.

2021. máj. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Nekem sose fájt a fülem főleg nem a tüdőm. Leszállásnál sokszor bedugul a fülem, de ez normális.
2021. máj. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%
Ha meg vagy fázva használlj orrsprayt meg rágózz mert ki is durranhat a dobhártyád. Nekem néha fáj de nem vészes.
2021. máj. 4. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
19%
Fogd be az orrod, a szád és fújj. Ki fog dugulni a füled. Az első utam semmi különös nem volt, a felszállást élveztem, amikor úgy érzed belenyom a székbe és közben az egész picit billeg . Amikor fúj a szél, vagy kicsi vihar van és dobálja a gépet, az picit kellemetlen, olyankor mindig kapaszkodj a kávédba, vagy üdítődbe, könnyen kiborul. A hosszútávú utak sokkal unalmasabbak 12 órát repülni pont olyan mint vonatozni csak nincs kilátás. Nagy a gép nem érzed a mozgását. Amúgy ha zavar hogy ráz a gép a szárny környékére ülj, ott a legstabilabb, kell egy jó aktív zajszűrős fülhallgató és akkor a motor zaja se fog zavarni.
2021. máj. 4. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
19%
Most látom az eredeti kérdés pilótaról szól, akkor semmi nem úgy van, mint a 8-ban írtam.
2021. máj. 4. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
34%
Az első nagyon izgalmas volt, főleg amikor begyorsul a repülő felszálláskor. Azóta több tucatszor repültem már, most már elvesztette a varázsát önmagában, többször átaludtam a felszállást is. Ha van egy bömbölő kisgyerek a fedélzeten, az jelentősen ront az élményen.
2021. máj. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!