Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Másnak sem sikerül a jegyfogla...

Másnak sem sikerül a jegyfoglalás a Ryanair honlapján?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy repülőjegyet, de valamiért nem tudom kifizetni. Azt írja a hibaüzeteben, hogy nem stimmelnek a bankkártya adataim, pedig biztosan jól írtam be mindent. Ráadásul barátom bankszámlárájól sem sikerült.

Fel akartam velük venni a kapcsolatot, de nem találtam használható elérhetőséget sem a honlapjukon...



2021. máj. 10. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Valamit rosszul csinálsz.
2021. máj. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért, neked sikerült foglalnod náluk az utóbbi időben?
2021. máj. 10. 18:02
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Nem értem miért kellett lepontozni az 1est (azon túl, hogy vannak, akik ebben lelik örömüket). Igaza van, gond nélkül lehetett foglalni vasárnap is.
2021. máj. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztam le. Viszont továbbra sem sikerül, az applikáción keresztül sem. :(
2021. máj. 10. 21:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem sikerül.
2021. máj. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nálam végül kiderült, hogy mi volt a probléma. Nem vettem észre, hogy nem lehet, csak hitelkártyával, illetve PayPal-lal fizetni, én viszont előtte csak bankkártyával próbálkoztam. Hitelkártyával sikerült végül. Hátha nálad is ez a probléma, utolsó :)
2021. máj. 20. 22:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Megnézem, köszi!
2021. máj. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!