Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Vettem a gate1.co.uk-val...

Vettem a gate1.co.uk-val repülőjegyet Franciaországba és nem tudok becsekkolni sehogyan sem, valaki segítene?

Figyelt kérdés

Írtam már nekik is emailt, de azt gondolom mennyire nézik

Állítólag utazás előtt max 30 órával lehet becsekkolni ha náluk van a jegy, amegy ryanair

Külön egy általuk megadott email címmel kell belépni a ryanair oldalára és hozzá a foglalási számmal (vagy valami ilyesmi), viszont én már minden kódnak kinéző dolgot próbáltam és még csak be sem enged.

Jövőhéten szerdán korán reggel repülök és kicsit aggasztó már, próbáltam már utazás csoportokban is segítséget kérni, de semmi.



2021. máj. 30. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha közvetítőn át veszel jegyet és nem a légitársaságtól, mindig nézz utána, mennyire megbízhatóak. A TrustPilot tök jó erre, legalábbis az angolszász világban biztos.


Mindenestre ha nem te hibáztál, akkor vadul telefonálj (!), ne emaileket írogass. Esetleg ha nem reagálnak, le lehet őket húzni ilyen oldalakon, mert van, ahol azért ezt a szintű negatív publicitást próbálják kezelni. (Én is mentettem már meg így repülőjegyet egy másik trágya ügynökségnél, tényleg azután pörögtek fel az egy hónapja egy helyben álló események, hogy írtam egy negatív Trustpilot értékelést.)

2021. máj. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 qkker1 ***** válasza:

"Állítólag utazás előtt max 30 órával lehet becsekkolni ha náluk van a jegy,"

"Jövőhéten szerdán korán reggel repülök "


Az megvan, hogy egy nap 24 óra? Próbálkozz kedden!

2021. máj. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen az megvan, de attól talán be lehet jelentkezni az oldalra, csakhogy biztosan tudjam, hogy majd aznap is menni fog és nem sos-be kellesz vennem egy jegyet
2021. máj. 30. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!