Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mennyi az esély, hogy Angliábó...

Mennyi az esély, hogy Angliából hazajutok nyáron?

Figyelt kérdés

Június 28-ra van repjegyünk, viszont a hírekben meg azt harangozzák, hogy itt az indiai mutàns, és bármikor újra lezárhatnak.

Én meg már megőrülök, hogy nem tudom, hogy nem tudok semmi biztosat, de még sejteni sem sejtem, hogy mi lesz, mert elég nagy szemétség lenne, ha itt Angliában nyárra zárnának le mindent. Szerintetek mire nagyobb az esély? Most már őszig itt sem zárnak le, vagy megteszik még június 28 előtt?



2021. jún. 2. 10:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Be vagy oltva? Akkor simán hazajutsz
2021. jún. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok beoltva, ezért kell a teszt.
2021. jún. 4. 09:50
 13/19 anonim ***** válasza:
Akkor oltass és nincs miért aggódni
2021. jún. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

13, nem azért tettem fel a kérdésem, hogy oltassak-e vagy ne. Tartsd tiszteletben azt, hogy én nem akarok oltatni. Vagy mit tudod te, hogy én miért nem oltatok? Lehet, hogy valami betegségem van, mondjuk erős asztmám, és nem is oltanának. Szóval nem tudhatod miért nem oltatok, ezért inkább ne okoskodj, mert nem ez volt a kérdés.


Amúgy tudom mi kell az utazáshoz, hogy negatív teszttel magyar állampolgárként hazaengednek. A kérdésem az volt, hogy mennyi annak az esélye, hogy nem zárják le egész Angliát addig, és akkor senki nem mehet sehova. És nem várom el, hogy ezt bárki tudja előre, azt kérdeztem, hogy szerintetek valószínű, hogy az indiai mutáns miatt addigra egész Anglia karanténban lesz vagy szerintetek addig itt nem lesz lezárás?

(És olyanok is válaszolhatnak, akik nem itt élnek, ha olvassák a híreket, vagy híradót néznek, esetleg él itt valakijük, akkor nekik is lehet ebbe belátása)

2021. jún. 4. 12:41
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Csak látom, hogy itt vagy kétségbeesve, mikor meg elég kézenfekvő lenne a megoldás.
2021. jún. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Annyira talán mégsem lehet kétégbeesve a Kérdező ha esze ágába sincs oltatni amit meg is értek maximálisan🤔
2021. jún. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja és lehet olyan egészségügyi problémája van hogy nem is tud mint azt már említette hisz mi nem tudhatjuk miért nem akar oltatni és nem is tartozik senkire sem a miértje
2021. jún. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva egyenlőre még nem zárnak le Anglia felől szóval ha minden igaz akkor haza tudsz jönni de mint tudod Kérdező ez változhat akár már holnaptól is.Érdemes a híreket nézegetni vagy a Konzulátus oldalát mert ott a legfrissebb az információ mindig
2021. jún. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, főleg a 18 és a 17-es válaszoló válaszát! :)

Nem vagyok kétségbeesve, csak idegesít ez a bizonytalanság, hogy semmit nem tudok biztosra meg csak találgatni tudok.

2021. jún. 4. 14:38
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!