Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A Wizz Airnek volt egy nem...

Pegazus77 kérdése:

A Wizz Airnek volt egy nem emelt díjas telefonszáma, régen ezen hívtam őket. Van még ez a szám? (törölték a járatomat és az emelt díjason 20 perc után sem veszi fel senki)

Figyelt kérdés

2021. júl. 19. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Mit szeretnél megbeszélni velük, amit online nem tudsz elintézni?
2021. júl. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem az a kérdés, hogy mit szeretnék megbeszélni velük, hanem, hogy létezik-e még ez a telefonszám.
2021. júl. 20. 09:04
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Természetesen létezik. De amíg nagyképűsködsz, vagy hülyeségekre használnád, hadd ne mondjam meg...
2021. júl. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%
Közben megtaláltad a helyi tarifás számot, vagy elmondod, mit akarsz? MInt látdo, rajtam kívül nincs sok reményed :)
2021. júl. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11%
Mi lett veled kérdező, csendben vagy, mióta egyetlen választ sem kaptál. Látod, ennyit ér a gyakorin feltett kérdés. Csupa balfaszba botlasz, amikor pedig valaki tudja a választ a kérdésedre, te átmész durcimurciba.
2021. júl. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Magyarul nem tudod a számot, csak 'nagyképűsködsz'. De közben kiderítettem más úton :-) Mehetsz barátom zaklati másokat más fórumokon, látom erre van időd.
2021. aug. 5. 18:52
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Pontosan tudom, mi az ingyenes számuk. De van annyi eszem, hogy nem írom le csak úgy nyílt fórumban. Tudod... annyi félidióta amatőr van errefele.
2021. aug. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!