Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Sos Wizz air, Esky?

Sos Wizz air, Esky?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eskyon keresztuk foglaltam a repjegyet, es extra penzert kivalasztottam hogy checkoljanak be. Viszont a gep 12ora mulva indul es meg nem kuldtek semmit. Az alkalmazasban becheckolhatnek magam, de akkor mi ertelme volt fizetni azert hogy valaszthassak helyet es becheckoljanak helyettem?

Azt irtak legkesobb az utazas elott 8oraval kuldik, viszont felek nehogy ott ramszamlazzak h nem checkoltam be.


Massal is volt mar ilyen?



2021. aug. 2. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Mit nem tudtál a becsekkoláson megcsinálni magadnak? Kb egy pávián is képes rá, és nagyjából 2 percbe kerül.
2021. aug. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Egy pavianak csak 1 percbe.
2021. aug. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Valami szabályzatot kellene keresned az esky-nél hogy mennyi idővel előtte csekkolnak be. Vagy hívd fel az eskyt.


Máskor inkább közvetlenül a légitársaságnál vegyél repjegyet és tényleg felesleges fizetni azért hogy más csekkoljon be!


De az első tanácsom szerintem még fontosabb. Légitársaság oldalán vásárolj! Akkor nincs beiktatva egy harmadik fél akinek a saját szabályzata is befolyásol dolgokat.

2021. aug. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Vigyázzatok nagyon az eSky társasággal egy csaló banda csak az ügyfelek pénzére utaznak, ha kérésed van vagy átfoglalás lemondás, a pénzed elvesztetted és az idő előtti becsekkolás is csak kamú a légitársaságnag fogalma sincs róla
2021. szept. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!