Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Baleset miatt vissza tudom...

Baleset miatt vissza tudom igényelni a repjegy árát?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Wizzairrel fogok utazni, és történt egy sajnálatos baleset,ami miatt nem biztos,hogy el tudok utazni. Csak a jegyet vettem meg,semmilyen más szolgáltatást nem. Van esély rá, hogy ha nem is készpénzben, de wizz számlára visszafizessék tekintettel a balesetre? Holnap akarom felhívni az ügyfélszolgálatot, csak érdeklődök van-e valakinek tapasztalata ezzel. Előre is köszi mindenkinek!

2021. aug. 9. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%

Ha nem kamu és tudod igazolni orvosi v. kórházi dokumentumokkal a "balesetedet", akkor van rá némi esélyed.

Akkor sem sok, mivel nem kötöttél storno biztosítást.

2021. aug. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Szia, sajnos ez egyéni szociális probléma. Ne költsd a pénzed a drága ügyfélszolgálatra, mert nem kapsz vissza semmit.
2021. aug. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Természetesen tudom igazolni kórházi leletekkel. Azért megpróbálom az ügyfélszolgálatot majd.
2021. aug. 9. 20:34
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

[link]


Nincs benne, hogy visszakapod, ha bármilyen baleset ért, de ha van percenként felesleges 250 Ft-od, akkor hajrá.

2021. aug. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15%
Mas legitarsasagnal siman menne de ennel a hulladeknal nem sok eselyet latom.
2021. aug. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

"Mas legitarsasagnal siman menne"


Most kerestem rá az Air France-nál franciául, és ott is csak biztosítással (ami a wizznél gyakorlatilag a wizz flex) adják vissza a pénzed ha balesetet szenvedsz.

2021. aug. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 D. Brasco ***** válasza:
94%
Kár is probalkoznod ezzel...csak aznidődet pocsékolod
2021. aug. 10. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom a legolcsóbb tarifát választottad. Amiben nincs semmilyen rugalmas, kvázi biztosításjellegű elem. Így mire számítasz? Vehettél volna drágább, de rugalmasabb jegyet. Köthettél volna sztornóbiztosítàst is. Ha nem így volt, akkor magadra vállaltad a kockàzatokat, az olcsóbb árért cserébe. (Ezzel együtt szűk körben, pl. haláleset a családban esetén a Wizz is engedi a lemondàst, olcsóbb tarifàknál is.)
2021. aug. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Általában tologatni lehet, de csak a nem fapadosoknál, vagy pedig a fapadosoknál van a drágább tarifa vagy biztosítás, ahogy már írták.
2021. aug. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
95%

Gondolj arra, egy vonatjegyet miért váltanának vissza. Egy már megvásárolt mozijeggyel miért foglalkozna bárki is. Egy ingatlan adásvételi szerződés aláítása után miért is érdekelne bárkit is, hogy te azért nem fizetsz, mert kórházba kerültél.

Magánügyed.

2021. aug. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!