Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogyan lehet a Ryanairnél...

Hogyan lehet a Ryanairnél vett repülőjegyet töröltetni? Köszönöm.

Figyelt kérdés

2021. szept. 14. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Értelme nem sok van mert nem kapsz vissza semmit.
2021. szept. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm, azóta a neten is megtaláltam az infót. Legutóbb a Wizzel repültünk tavasszal. Végül én sajnos nem tudtam elutazni, a férjem utazott a gyerekeinkkel, és a Wizzair visszatérítette nekem az én jegyem nagyobb részét. Azt hittem, a Ryannél is van erre lehetőség.
2021. szept. 14. 11:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Üzletszabályzat, illetve felhasználás feltételeiben le van írva, milyen esetekben van visszatérítés.

Nem sok eshetőség van ,az is legtöbbször családban történt haláleset miatt lehetséges.

Talán dátum módosításra van lehetőség,de valószínűleg azt is díj ellenében.

Esetleg ezt a lehetőséget még megpróbálhatod.

2021. szept. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Orvosi igazolás is működhet.
2021. szept. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ryannél még nem próbáltam, wizznél ha az utazás előtt min 2 héttel jelzed, akkor a nagyrészét visszakapod. bár vagy fél évbe került ezt elintéznem
2021. szept. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ők törlik a járatot és nem vis-major miatt (nemrég programoztam az egyiknél - nevet nem mondok - az automata sablonszöveget a rendszerükbe, ami akkor megy ki amikor emiatt elutasítják a kártérítési igényt, legszívesebben átírtam volna, hogy mindig az ügyfélnek van igaza, de sajnos ellenőrzik), akkor kapod vissza.
2021. szept. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

SZERETNÉM FELHÍVNI A FIGYELMETEKET!!! csak azért mert én is megjártam és ne essetek ugyan ebben a csapdában, hisz senki nem tudhatja előre ezért írom le


ESKY társaság egy CSALÓ BANDA

semmit nem vásároljatok náluk!!! hiában, hogy olsó áron kinálnak bármit is, amit befizettél azt soha vissza nem kapod, nem tudsz sem járatot modosítani sem lemondani sem pedig elsőségi beszállást vagy potgyászt intézni amiről sajnos a légi társaságot sem értesítik.

Ügyitézési idő 20 nap de akkora már mindened oda lett és ha kérd vissza a pénzed fizethetsz be új összeget az ügyintézésre ami soha nem valósul meg

2021. szept. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A repjegyvásárlás legfontosabb szabálya, hogy csak közvetlenül a légitársaságtól szabad venni.
2021. szept. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!