Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Amikor repülővel elutazol pár...

Amikor repülővel elutazol pár napra, akkor helyben veszel tusfürdőt/sampont/fogkrémet?

Figyelt kérdés

Mert ugye nagy tubussal ilyeneket repülőre felvenni nem lehet.


Meg nyilván tusfürdőt/sampont adnak a szállodákban is általában.



2021. szept. 16. 11:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Mindenből van kézipoggyászban szállítható méret, 100 ml alatti, általában 75 ml-es flakonok. Utazás előtt utántöltöm a nagyból.
2021. szept. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem járok szállodákba, mindenhol helyi kuckót bérlek Airbnbn és ott sokszor nincs ilyesmi. Nekem is van újratölthető 100 ml-s flakonom, amibe pl. hajbalzsamot viszek vagy rövidebb 1-1 hétvégés utakra abba töltöm a tusfürdőt, sampont is, emellett van pici kiszerelésű utazós fogkrémem is. Ha hosszabb útra megyek, akkor viszont csak fogkrémet és balzsamot hozok magammal, a tusfürdőt és sampont helyben veszem meg és utána otthagyom a szálláson, az a pár euró nem nagy ügy és jól fog jönni a következő vendégnek.
2021. szept. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Fogkrémből, testápolóból mindig veszek utazós kiszerelést, és azt viszem magammal. Ha 3 éjszakánál többet nem töltök az adott helyen, akkor tusfürdőt is, annál hosszabb időre viszont szoktam venni helyben egy normál méretűt. Samponból és izzadásgátlóból pedig minden alkalommal viszem otthonról a sajátomat, mert ezekből nekem elég kevés fajta vált be, és nem feltétlenül tudnék venni ott pont olyat.
2021. szept. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

Néhány napos utazásra fogkrémen, dezodoron és tusfürdőn kívül legfeljebb naptej vagy rovarriasztó kellhet, ezek kis kiszerelésben elérhetőek. Helyben nem szeretek ezek beszerzésére időt szánni.


Több napos (4+) utazásra meg eleve inkább fizetek feladott poggyászt és viszem a nagyobb kiszerelést.

2021. szept. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
minden ilyesmi kapható pici repüléskompatibilis kiszerelésben. én ezeket a flakonokat megtartom, de lehet üresen is venni őket pl h&m-ben. kint én akkor szoktam venni ha legalább 1 hónapra megyek
2021. szept. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Viszem magammal. A fogkrém eleve 75ml. Tusfürdőt átöntöm kis flakonba, vagy viszek szappant. A naptej a problémás, mert abból sok kell, de emlékeim szerint abból is elég lett végül a kis kiszerelés.
2021. szept. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kint megveszem és utolsó nap otthagyom a maradékot.
2021. szept. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mondjuk az egyik kedvenc dolgom külföldön élelmiszert meg ilyen háztartásba való dolgokat vásárolni, úgyhogy én mindig kint veszek mindent, ami kell. Nem mindig dobom ki, van hogy elfogy, de volt már olyan is, hogy hazahoztam valamit. De tény, hogy az 1 eurós fogkrémért túl sok könnyet nem hullatok, ha ott kell hagyni, megért nekem annyit hogy valami bolondos helyi ízkombinációt kipróbálhattam.
2021. szept. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Fogkrém meg szájvíz amit viszek. A többi van a szállodában vagy veszek ott mert kb semennyire nem érdekel hogy milyen sampont használok.
2021. szept. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha viszel nagybőrőndöt is, akkor belerakhatod ezeket. Többnyire kicsi kiszerelésben visszük ezeket a dolgokat, de Görögországban helyben vettük az olivaszappant.
2021. szept. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!