Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Online becsekkoltam wizzairre...

Online becsekkoltam wizzairre és a csomagomhoz tartozik checked in luggage, nos ez nekem nem lesz, attól függetlenül oda kell mennem a check in pulthoz?

Figyelt kérdés
Wizzairrel megyek Milánóba, lesz nálam egy hátizsák és egy kézipoggyász. A megvásárolt jegy tartalmaz feladható poggyászt, de azt én nem viszek. Ugye online csekkolok és a egyenesen mehetnék a securityhez, viszont nem tudom hogy baj e, hogy nem csekkoltam be a nagy bőröndöt(mivel nincs).

2021. szept. 20. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
A check in pultnál ellenőrzik az oltási papírokat meg az rPLF-et. Szóval így is úgy is oda kell menned.
2021. szept. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Ez nem feltétlenül ilyen egyértelmű. Ha feladott poggyászt igen, de kabinbőröndöt nem, csak kis kézit tartalmaz a foglalás, akkor valamelyiket fel kell adni, mert ugyanúgy megvághatnak a kapunál.
2021. szept. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
#2, a Wizzairnél nincs olyan kombináció, amiben feladott poggyász van, de kabinbőrönd nincs. Vagy csak hátizsák/kis méretű táskád van, vagy táska + kabinbőrönd + feladott poggyász.
2021. szept. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
@3 Próbáld ki, simán van. Travel light opció után ha adsz hozzá feladósat, akkor pont ez lesz a helyzet.
2021. szept. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!