Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mit takar az online check-in?

Mit takar az online check-in?

Figyelt kérdés
Egy internetes oldalon foglaltam repülőjegyet jövő hétre, és van egy olyan opció hogy online check-in, 9,45 euróért. Ezt érdemes megvenni? Összesen 4 becsekkolásom lesz oda-vissza, mivel oda is és vissza is lesz egy-egy átszállás. A reptéren a becsekkolasert fizetni kell? Illetve ha a Wizzair applikaciojaban becsekkolok, az nem ugyanaz mint az online check-in? Először repülök, egyedül, össze vagyok zavarodva

2021. szept. 22. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Várj, biztos, hogy az online check-in-ért kérnének pénzt?? Nem kevered valamivel?

"Egy internetes oldalon" - a légitársaságtól vetted vagy valami közvetítőtől?

2021. szept. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az online checkinért sosem kérnek pénzt, a Volotea sem. Nekik is van appjuk, abban is megcsinálhatod, vagy böngészőből asztali gépről - hetekkel előre. Két hete utaztam velük.


A Wizz és a Volotea biztosan nem nyújt átszállási garanciát egymásnak, így ez csak a foglalási oldal lehúzási kísérlete. Ez persze azt is jelenti, hogy ha a Wizz (vagy visszafelé a másik) késik és lekésed a csatlakozást, akkor így jártál.


2021-ben pedig ne vegyél "internetes oldalon" repjegyet, csak közvetlenül a légitársaságtól.

2021. szept. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!