Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repjegyfoglalás, csak én nem...

Repjegyfoglalás, csak én nem értem?

Figyelt kérdés

3-an utaznánk, én, férjem és egy 3 éves. Kiválasztom a viteldíjat, választhatok hogy Value amiben ugye csak a kistáska van vagy a Regular amiben már az ülőhely, meg 2 kézipoggyász is. De tegyül fel a gyereknek nem kell Regular mert úgyse hoz 2 kézipoggyászt, sőt , mondjuk a férjemnek se, mert nem viszünk sok cuccot, elég lenne csak az enyémhez Regulart venni. De automatik mindhez hozzá adja a 14 ezer ft-os díjat. Hogy lehet csak az egyikhez Regulart venni?

Repültem már rengetegszer de eddig sosem kellett így foglalnom és ilyen opciót nem látok


2021. nov. 17. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Aha, és mégis melyik oldalon próbálkozol?
2021. nov. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Külön veszed a jegyeket, nem együtt
2021. nov. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Semmiképp ne írd meg melyik légitársaságnál tapasztalod, mert úgy túl könnyű lenne!
2021. nov. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
#3: 👍🤣🤣🤣
2021. nov. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Bocsánat, véletlen kimaradt, gondolom ti sosem hibáztatok semmiben.


Amúgy Ryanair


Nem akarnám külön megvenni ha nem muszáj.

2021. nov. 17. 21:26
 6/9 A kérdező kommentje:
Amúgy meg szerintem e Wizzairnel is így van, csak ott nem vettem kb 4 éve, így nem mondom fixre.
2021. nov. 17. 21:27
 7/9 A kérdező kommentje:
Na mostmár leírtam, mostmár senki se segít, csak amíg bunkózni lehetett....
2021. nov. 18. 09:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha együtt rendelsz több jegyet, akkor ugyanazokat a feltéeteleket fogadják csak el. Rendelt meg a párod meg a gyerek jegyét együtt, a tiédet meg külön, akkor ki tudod variálni, amit akarsz
2021. nov. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor igen marad ez az opció.
2021. nov. 18. 20:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!