Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülőtéri ellenőrzésen mi az...

Repülőtéri ellenőrzésen mi az az eszköz, amit az ujjaimon végighúznak?

Figyelt kérdés
Olyan, mint egy lakmuszpapír, végighúzzák az ujjaimon és bemegy valami RAPIDSCAN nevű gépbe. Mi ez és mi értelme van?
2021. nov. 25. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Kábitószer maradványt ellenőrzik. A papír ha érintkezésbe lép a droggal, megváltozik a színe.
2021. nov. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehát azt jelenti, előtte elszivtam-e egy dzsangát? És ha igen, akkor nem szallhatok repülőre?
2021. nov. 25. 12:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Robbanószer-maradványt keresnek vele, nem kábítószert. Ha te előzőleg bombát gyártottál, akkor a kezeden, ruházatodon vagy a táskádon lehet robbanóanyag-maradvány, ezt próbálják így kiszűrni, bizonyos protokollok alapján.
2021. nov. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nemrég megkérdeztem amikor nekem is csinálták. Kedves volt a határőr, mondta, hogy kábítószer miatt csinálják.
2021. nov. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is robbanószert hallottam. Lehet hogy van kétféle.
2021. nov. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na jó, a végén kiderul, hogy sima körömreszelő.
2021. nov. 25. 19:38
 7/7 anonim válasza:
100%

A kábítószert azert nem gondolom mert abból millió féle van, de még hatóanyagból is rengeteg.

Egyféle papír és egyféle gép másodpercek alatt meg tudja állapítani?


Lőpor és robbanószer nyilván kevesebb féle van.


Hogy mi alapján választják ki az utasokat az már érdekesebb kérdés. Nekem a kézi poggyászom vizsgálták át vele több helyen is.


Érdekes, hogy más külön vizsgálat nem volt. Nem sípolt a kapu, nem motoztak meg, nem volt kézi fémkereső, stb...

2021. nov. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!