Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Kulfoldre utazashoz 2 oltas kell?

Kulfoldre utazashoz 2 oltas kell?

Figyelt kérdés
London, Ciprus lenne az uticel 1 db kinai oltasom van

2021. dec. 29. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
32%

Én végigutaztam ezt az egész vírusmesés időszakot.

Csak tesztet csináltattam mindenhol,mivel vállalkozó vagyok, üzleti vízumot, vagy engedélyt kértem ahova megyek.teszt és ez a fajta engedély, amit sokszor online kellett intézni elég volt eddig mindenhova.Igaz néha elég sok pénzbe került, de ha utazni akarsz, az se olcsó dolog manapság.

még az Usa-ban is volt,mexikó felől mentünk be, csak teszttel, előtte egy hónapot voltunk mexikóban, majd simán,tijuana san diego résznél átengedtek a határon,meg vissza is.Mert mexikóból repültünk utána tovább.

2021. dec. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
2 és célszerűen nem kínai.
2021. dec. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
84%

London: [link]


Ciprus:

[link]


Ezek friss, hatályos infók.

2021. dec. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

A konzuli szolgalat weboldalan megtalalod a hiteles infokat!


Ausztriaba mar csak 3 oltassal lehet teszt nelkül beutazni... ahany ország annyi szabaly...

2021. dec. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Hagyjuk már, Ausztria csak papíron szigorít. A határőröknek már a tökük kivan az egésszel. Legtòbbször csak integetnek, hogy haladjál.
2021. dec. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
Az EU-ban két oltás plusz 8 hónapon belül extra oltás kell. A kincsa cuccot nem számolják be sehol.
2021. dec. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk az 5-ösnek igaza van. "Destination?" "Parndorf" "Jaa"

Ez a beléptetési folyamat Nickelsdorfnál.

2021. dec. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
96%

Hagyjátok már ezt a szigorú ellenőrzés baromságot, aki ide állandóan konzuli oldalakat linkelget be, kisfiam te sem jártál sokat mostanában környező országokban.

Első vagyok.

Általában van tesztem, de sokszor az sincs.

Osztrákba zöld határon mászkálok, úgy mint a többi helyi.

15 éve ingázok 4-5 országba a vállalkozásaim miatt,mind környező, de még a legszigorúbb média propaganda alatt is simán jöttem mentem.

Ennyit a konzuli oldalakat bemásolgató emberekről.

Akiket ismerek határ menti magyarokat,ők is ugyanezt csinálják.

Amúgy meg kinn is van üzletem,osztrákba, tényleg van aki nézi hogy van teszted vagy oltásod, de a többség xarik rá.Én is többek között.

És senki nem jött be ellenőrizni, meg ismerőseim üzleteit se nézte eddig senki.

Ez csak média propaganda, amit sokan elhisznek.

2021. dec. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!