Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Svédországba utazom, az oltás...

Svédországba utazom, az oltás mellett antigén- vagy PCR-tesztet is kérnek. A hivataloscovidteszt.hu vagy a surgoscovidteszt.hu megbízható?

Figyelt kérdés
Nekem kissé humbugnak tűnik, viszont mindenképp olyan tesztet szeretnék, amit elfogadnak a Svédországba történő belépésnél.

2022. jan. 7. 00:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szépen ellátogatsz az NNK honlapjára, az akkreditált laborok listájához:


[link]


És megnézed, hogy a weboldalak mögötti valódi laborok tényleg szerepelnek-e ott. Lám, a hivataloscovidteszt mögötti Országos Foglalkozás-Egészségügyi Szolgálat Kft. igen. A másikat már te is meg tudod nézni magadnak, már ha az nem ugyanaz a cég másik URL alatt.


Egyébként én a járvány 2 éve alatt 0 esetben hallottam arról, hogy valaki akkreditáció nélkül tesztelést végzett volna.

2022. jan. 7. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Minek ezek a, cégek? Repteren ott a tesztkozpont😂 1 perc alatt leveszik, 10 perc múlva ott van emailben az eredmény, még csak hamarabb sem kell emiatt kimenni😂
2022. jan. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!